В Україні скасують ще один автомобільний податок

26.03.2017 г. в 21:23, mmr

В Україні 2013 року запроваджено акцизний податок на переобладнані автомобілі.

Однак, таке рішення призвело до таких негативних наслідків:

1) скорочення надходжень митних зборів у бюджет у зв’язку з припиненням ввезення автомобілів;

2) припинення надходжень податків з підприємств України, які були задіяні в переобладнання автомобілів з вантажних на легкові;

3) звільненням багатьох працівників даних підприємств малого і середнього бізнесу.

Саме тому, для збільшення надходжень у Державний та місцеві бюджети у ВРУ зареєстрували проект Закону №6219 від 22.03.2017 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо скасування оподаткування акцизним податком операцій з переобладнання транспортних засобів)».

Документом передбачається звільнення від оподаткування акцизним податком операцій по переобладнанню ввезеного на митну територію України транспортного засобу в підакцизний легковий автомобіль.

Реалізація законопроекту призведе до забезпечення стабільної діяльності підприємств малого і середнього бізнесу, які спеціалізуються на переобладнання вантажних автомобілів на легкові та суміжні виробництва, збільшить сплату податків до місцевих бюджетів.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине представили новый автобус «Тюльпан»

26.03.2017 г. в 21:23, ubr

Главная особенность представленного автобуса от корпорации «Эталон» заключается в шасси известного голландского производителя DAF TrucksКорпорация "Эталон” представила свой новый автобус – А084 "Тюльпан”. Об этом сообщает ассоциация «Укравтопром». На сегодня автобус существует в 2 экземплярах. Но к лету текущего года в корпорации обещают установить на автобус двигатель DAF стандарта Евро-6 и тогда "Тюльпан” можно будет свободно продавать в странах ЕС. Машина имеет длину 10 м, ширину 2,34 м и высоту 3,0 м. Колесная база составляет 5,0 м. Снаряженная масса составляет 8300 кг, а полная – 13000 кг. Передняя подвеска колес – зависимая, рессорная, задняя – рессорно-пневматическая.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

ЗАЗ-965П – унікальний пікап на базі ЗАЗ-965

26.03.2017 г. в 21:23, autotheme

ЗАЗ-965 Пікап – за назвою все зрозуміло, призначався пікап для внутрішньозаводського використання, і ці моделі робили з негідних кузовів серійних машин. ЗАЗ-965П – це пікап на базі ЗАЗ-965А. З самого початку його створення пікап не був призначений для серійного виробництва, а лише для використання в ролі внутрішньозаводського транспортного засобу. З часом розвитку модельного ряду Запорізького автомобільного заводу подібні пікапи створювалися на базі практично всіх наступних моделей. Швидше за все, зображений на першій фотографії екземпляр пікапа ЗАЗ-965П був виготовлений на базі пізнішого варіанту ЗАЗ-965.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть