Японці дивним чином вирішили скоротити кількість аварій на дорогах

26.03.2017 г. в 22:05, pogliad

В Японії літнім водіям запропонували знижку на похорон взамін добровільної здачі водійських прав

Цю акцію підтримує влада країни — таким чином в Японії прагнуть скоротити кількість аварій на дорогах. За даними поліції, водії від 75 років і старше стали учасниками 13,2 відсотків летальних ДТП в префектурі Айті за минулий рік.

Знижка на похорон буде надана ритуальним агентством Heiankaku Company, яке має 89 філій. Вона становитиме 15 відсотків. Щоб отримати її, необхідно надати папір з поліції про добровільну здачу прав. У разі смерті учасника програми знижкою зможуть скористатися його близькі. Подібні заходи вводяться в Японії не вперше.

У 2008 році влада та представники бізнес-спільноти за підтримкою органів правопорядку запропонували автолюбителям старше 65 років відмовитися від прав в обмін на різні пільги. За підсумками 2007 року на дорогах країни сталося близько 100 тисяч аварій з вини літніх водіїв.

Тоді старим запропонували, наприклад, вищі відсотки за банківськими вкладами, безкоштовний трансфер в торгові центри та знижки на харчування в одному з готелів. Минулого року ресторан Sugakiya погодився робити 15-відсоткову знижку літнім людям, які здали права.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні скасують ще один автомобільний податок

26.03.2017 г. в 22:05, mmr

В Україні 2013 року запроваджено акцизний податок на переобладнані автомобілі. Однак, таке рішення призвело до таких негативних наслідків: 1) скорочення надходжень митних зборів у бюджет у зв’язку з припиненням ввезення автомобілів; 2) припинення надходжень податків з підприємств України, які були задіяні в переобладнання автомобілів з вантажних на легкові; 3) звільненням багатьох працівників даних підприємств малого і середнього бізнесу. Саме тому, для збільшення надходжень у Державний та місцеві бюджети у ВРУ зареєстрували проект Закону №6219 від 22.03.2017 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо скасування оподаткування акцизним податком операцій з переобладнання транспортних засобів)». Документом передбачається звільнення від оподаткування акцизним податком операці…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине представили новый автобус «Тюльпан»

26.03.2017 г. в 22:05, ubr

Главная особенность представленного автобуса от корпорации «Эталон» заключается в шасси известного голландского производителя DAF TrucksКорпорация "Эталон” представила свой новый автобус – А084 "Тюльпан”. Об этом сообщает ассоциация «Укравтопром». На сегодня автобус существует в 2 экземплярах. Но к лету текущего года в корпорации обещают установить на автобус двигатель DAF стандарта Евро-6 и тогда "Тюльпан” можно будет свободно продавать в странах ЕС. Машина имеет длину 10 м, ширину 2,34 м и высоту 3,0 м. Колесная база составляет 5,0 м. Снаряженная масса составляет 8300 кг, а полная – 13000 кг. Передняя подвеска колес – зависимая, рессорная, задняя – рессорно-пневматическая.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть