Водій отримав $12,5 тис. компенсації за яму на дорозі

27.03.2017 г. в 13:17, gazeta

Житель Великобританії Скотт Ніколас пошкодив свою Ferrari 458, в'їхавши у яму на дорозі поблизу населеного пункту Аффорда. В автівки постраждала підвіска, погнулося колесо і спрацювала подушка безпеки.

Експерти оцінили вартість ремонту на $11 тис. Ніколас подав заяву до суду з вимогою повернути йому гроші на ремонт спорткару. За його словами, гроші він має, але його обурив стан дороги. У результаті, чоловік відсудив майже 10 тис. фунтів ($12,5 тис.), передає autocentre.

"Справа була не в грошах, а в принципі", - заявив британець.

У суді Ніколас наголосив також, що дивом уникнув аварії після попадання в яму.

Власник суперкару відновлював машину три місяці. Гроші від компенсації Ніколас планує перерахував постраждалим в результаті нещасних випадків.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні хочуть змінити правила отримання автомобілів

27.03.2017 г. в 13:17, automotoclub

Автомобільний ринок України заполонили лізингові компанії-шахраї, які збирають з клієнтів аванси, але в підсумку не надають у користування автомобілі або сільгосптехніку. Псевдолізингові компанії домовляються з клієнтом про початковий платіж, який інколи може доходити до 50% від вартості техніки, але після підписання договору виявляється, що гроші…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

BMW выпустила видео, в котором собрала вместе концепты Vision Next 100

27.03.2017 г. в 13:17, toneto

Концепты BMW Vision Next 100, Rolls-Royce Vision Next 100, Mini Vision Next 100 и BMW Motorrad Vision Next 100 были представлены в прошлом году в рамках празднования столетнего юбилея баварской компании. Эти четыре прототипа демонстрируют основные направления, в которых будет развиваться транспорт в следующие сто лет. Ключевые понятия – автономное…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть