Водій отримав $12,5 тис. компенсації за яму на дорозі

27.03.2017 г. в 13:17, gazeta

Житель Великобританії Скотт Ніколас пошкодив свою Ferrari 458, в'їхавши у яму на дорозі поблизу населеного пункту Аффорда. В автівки постраждала підвіска, погнулося колесо і спрацювала подушка безпеки.

Експерти оцінили вартість ремонту на $11 тис. Ніколас подав заяву до суду з вимогою повернути йому гроші на ремонт спорткару. За його словами, гроші він має, але його обурив стан дороги. У результаті, чоловік відсудив майже 10 тис. фунтів ($12,5 тис.), передає autocentre.

"Справа була не в грошах, а в принципі", - заявив британець.

У суді Ніколас наголосив також, що дивом уникнув аварії після попадання в яму.

Власник суперкару відновлював машину три місяці. Гроші від компенсації Ніколас планує перерахував постраждалим в результаті нещасних випадків.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні хочуть змінити правила отримання автомобілів

27.03.2017 г. в 13:17, automotoclub

Автомобільний ринок України заполонили лізингові компанії-шахраї, які збирають з клієнтів аванси, але в підсумку не надають у користування автомобілі або сільгосптехніку. Псевдолізингові компанії домовляються з клієнтом про початковий платіж, який інколи може доходити до 50% від вартості техніки, але після підписання договору виявляється, що гроші були сплачені за надання консультації, це адміністративні внески, комісії та ін. В результаті людина залишається і без грошей, і без техніки. Ситуація ускладнюється ще й тим, що навіть у суді дуже складно довести факт обману, так як клієнт підписує договір добровільно. При цьому, навіть якщо людина попередньо ознайомилася з документом, шахраї нерідко просто підміняють його перед внесенням грошей. А розірвати договір найчастіше не можна, оскільки в такому випадку про відшкодування збитків…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

BMW выпустила видео, в котором собрала вместе концепты Vision Next 100

27.03.2017 г. в 13:17, toneto

Концепты BMW Vision Next 100, Rolls-Royce Vision Next 100, Mini Vision Next 100 и BMW Motorrad Vision Next 100 были представлены в прошлом году в рамках празднования столетнего юбилея баварской компании. Эти четыре прототипа демонстрируют основные направления, в которых будет развиваться транспорт в следующие сто лет. Ключевые понятия – автономное вождение, индивидуальность, инновационные средства безопасности, широкие сетевые возможности и электромобильность. Концепты рассчитаны на удовлетворение разных запросов: от самобалансирующегося мотоцикла, на котором можно безопасно ездить без шлема, до ультрароскошного беспилотного транспортного средства с искусственным интеллектом, в которой вообще не предусмотрено место для водителя.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть