Експерти назвали найпопулярніші моделі авто в світі

27.03.2017 г. в 17:27, mmr

Експерти за підсумками дослідження міжнародного ринку склали рейтинг, де вказані найпопулярніші моделі авто в світі. Що увійшли в список транспортні засоби були випущені в найбільшій кількості.

Так, серед старих моделей виявився випущений ще в минулому столітті Ford Model T, чий тираж за весь час склав близько 16,5 млн примірників авто. Четверте місце дісталося Volkswagen Beetle, розробка якого здійснювалася ще до часів Другої світової війни. За час виробництва моделі випустили в кількості 21,5 млн штук. Третє місце дістається ще один продукт німецького бренду – Volkswagen Golf, який встиг зійти з конвеєра різних підприємств майже 24 млн разів.

Серед лідерів на міжнародній арені, за оцінками експертів, розмістився “американець” Ford F-series, що розійшовся тиражем в 25 млн екземплярів. Втім, придбати пікап можна тільки на просторах Америки. Що до першого рядка, то тут розмістилася модель Toyota Corolla, чий тираж склав 35 млн примірників.

загрузка...
Еще одна новость

Сельские технологии против Укравтодора. ВИДЕО

27.03.2017 г. в 17:27, from-ua

На Закарпатье селяне и Укравтодор одновременно отремонтировали дороги. Пришла весна, и и сразу стало понятно, кто как работал. А бить тех псевдоработников автодора не пробовали? - интересуются пользователи Фейсбук.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Українці за рік ввезли вдвічі більше європейських авто

27.03.2017 г. в 17:27, znaj

У січні 2017 року в Україну ввезли 9 219 автомобілів на суму $130,8 млн. Про це свідчать дані асоціації "Укравтопром". Більшість із ввезених машин – легковики (6 701 штук). Згідно з оцінками митників, така кількість машин обійшлася українцям у $91,6 млн. У порівнянні з аналогічними показниками минулого року імпорт легкових автомобілів збільшився…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть