У Києві чоловік викрав водія разом з автівкою (відео)

27.03.2017 г. в 18:28, nnovosti

Двісті кілометрів - на межі життя та смерті. В Києві озброєний чоловік захопив таксі та змусив водія везти його до іншого міста. Ну просто, як у радянські часи - терористи захоплювали пасажирські літаки, аби втекти за кордон. Куди ж довіз таксист-заручник свого викрадача? І на кого ще бандит напав на трасі? Це був справжній бойовик із переслідуванням.

Таксист із Києва пережив справжнє жахіття і вже подумки прощався з життям. Схвильований чоловік просить не показувати його обличчя. І згадує, як у столиці в його автомобіль сів невідомий, витяг зброю та наказав везти його до Запоріжжя.

З найближчої кав'ярні чоловік зателефонував у поліцію та повідомив про небезпечного злочинця. Правоохоронці одразу задіяли план "Сирена".

У покинутому автомобілі копи знайшли пістолет, а також мисливські набої 12-го калібру. Стало зрозуміло, що у злочинця є ще й рушниця. Тим часом, зловмисник добіг до придорожнього кафе. І спробував напасти на працівницю.

Від розправи жінку врятували поліцейські. Вони йшли за злочинцем слід у слід. Як тільки він побачив копів - знову кинувся тікати.

загрузка...
Еще одна новость

Автовладелец отсудил $8800 за «сгнивший» автомобиль

27.03.2017 г. в 18:28, avtoblog

Владельцу автомобиля удалось выиграть суд у автомобилестроительной компании. Продукция производителя через год после покупки из-за разрушений пришла в негодность! Владельцу автомобиля LADA 4х4 удалось выиграть суд у автомобилестроительной компании «АвтоВАЗ». Продукция производителя через год после покупки из-за разрушений пришла в негодность. Процесс по делу занял больше года в результате обратившийся в суд автовладелец получил 8758 долларов. Автомобиль LADA 4х4 был приобретен в дилерском центре. После года эксплуатации владелец вынужден был поставить транспорт в гараж в ожидании ремонта в связи с появившимися неисправностями. Однако, по словам хозяина машины, за это время она как внутри, так и снаружи начала разрушаться под действием коррозии. Владелец LADA 4х4 обратился в суд с иском на производителя «АвтоВАЗ», сомневаясь, что это принесет положительный…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Експерти назвали найпопулярніші моделі авто в світі

27.03.2017 г. в 18:28, mmr

Експерти за підсумками дослідження міжнародного ринку склали рейтинг, де вказані найпопулярніші моделі авто в світі. Що увійшли в список транспортні засоби були випущені в найбільшій кількості. Так, серед старих моделей виявився випущений ще в минулому столітті Ford Model T, чий тираж за весь час склав близько 16,5 млн примірників авто. Четверте місце дісталося Volkswagen Beetle, розробка якого здійснювалася ще до часів Другої світової війни. За час виробництва моделі випустили в кількості 21,5 млн штук. Третє місце дістається ще один продукт німецького бренду – Volkswagen Golf, який встиг зійти з конвеєра різних підприємств майже 24 млн разів. Серед лідерів на міжнародній арені, за оцінками експертів, розмістився “американець” Ford F-series, що розійшовся…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть