Українським водіям значно спростили життя

29.03.2017 г. в 09:45, automotoclub

Водіям вирішили дещо спростити бюрократичні процедури.

Отримання нових прав за 20 хвилин. Зміна посвідчення обійдеться в 201 гривню, а реєстрація авто – до 500 гривень. Послуга доступна українцям завдяки новій послузі МВС – пересувних сервісних центрів.

В пересувних пунктах працюють три людини – адміністратор, оператор і експерт. Такі центри вважаються більш економними і зручними, ніж стаціонарні пункти.

Мобільні пункти будуть виїжджати у віддалені райони областей, а найважливішими умовами для їх роботи є близьке розташування банківської установи і можливість підключення до інтернету.

З районними адміністраціями та райрадами вже досягнуті попередні домовленості з МВС. Представники місцевої влади будуть акумулювати бажаючих отримати послугу, їх повинно бути не менше 10 осіб.

загрузка...
Еще одна новость

Як столичний кримінальний авторитет дядя Вова на Жигулях утворив аварію

29.03.2017 г. в 09:45, ДжеДАІ

Авторитет дядя Вова Матроскин. Як столичний кримінальний авторитет дядя Вова на Жигулях утворив аварію на одному з київських перехресть.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

«Запорожці», які не можна було купити ні за які гроші

29.03.2017 г. в 09:45, autotheme

Продукція Запорізького автомобільного заводу знайома, напевно, кожному українцю. Найчастіше, звичайно, згадують знамениті «Запорожці». Проте, навіть у такого народного автомобіля були моделі, які так і не вийшли в маси, а отже, про них не знали і автолюбителі. Однією з таких моделей був пікап на базі ЗАЗ-965А. З самого початку його створення пікап не був призначений для серійного виробництва, а тільки для використання в якості транспортного засобу для потреб заводу. Згодом розвитку модельного ряду Запорізького автомобільного заводу подібні пікапи створювалися на базі практично всіх наступних моделей. На сьогодні відомо, що ці моделі робили з негідних кузовів серійних машин. Зокрема, пропонуємо Вашій увазі фото примірника пікапа ЗАЗ-965П на базі пізнього варіанту ЗАЗ-965.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть