В Україну завезли велику партію закордонних автобусів

29.03.2017 г. в 17:31, autotheme

Імпорт подвоївся практично в два рази, а його вартість перевищила 7 млн доларів, пише autotheme.info.

Як уже повідомлялося, в січні цього року в Україну було імпортовано 9219 одиниць автотранспортної техніки. З цієї кількості 88 одиниць були автобуси.

Імпорт автобусів, в порівнянні з січнем минулого року, практично подвоївся, відзначають в “Укравтопромі”, а їх загальна митна вартість склала 7,3 мільйона доларів США.

Основна закупівля автобусів була здійснена в Білорусі і Німеччини. З Білорусі в країну прибуло 58, а з ФРН – 18 автобусів.

При цьому середня митна вартість одного білоруського автобуса склала 119 тис. доларів, а привезеного з Німеччини – 120 тис. доларів.

Нагадаємо, що в січні в Україні процедуру первинної реєстрації пройшли 185 автобусів, понад 80% з яких було іноземного виробництва, а лідером ринку тоді стала білоруська марка МАЗ.

загрузка...
Еще одна новость

У ДТП біля Чернівців загинули люди (відео)

29.03.2017 г. в 17:31, nnovosti

Дві жертви кривавої аварії - на об'їзній дорозі Чернівців. Але крім двох загиблих, там ще й двоє травмованих. Серед них - підліток Вранці 23-рирічний хлопець їхав своїм Пежо трасою в бік Чернівців. Раптом він виїхав на зустрІчну й протаранив у лоба ВАЗівську дев'ятку. В Ладі вдалося вижити лиш одній людині - 16-тирічному пасажирові. Його відвезли…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине изменены правила дорожного движения: Что нового для водителей

29.03.2017 г. в 17:31, hyser

Каким же документов руководствоваться, чтобы не стать жертвой законодательных коллизий и не обращаться при каждом случае в суд? Правила дорожного движения снова изменены. Это 22 по счету правка в документе за последние 16 лет, на протяжении которых действуют актуальные ПДД. Мы рассмотрим главные нововведения, в той части, которая напрямую касается…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть