Відома цiнa нового українського автомобіля

19.06.2017 г. в 11:24, mmr

Український суперкар Himera Q надійде в продаж за ціною від 700 тисяч євро. Про це заявив автор і головний ідеолог проекту Андрій Джазовський. Він уточнив, що вартість автомобіля може бути і вищою, якщо замовник побажає впровадити унікальні опції.

Автомобіль на сьогодні не випускається, а знаходиться на рівні прототипу. Два ходових примірника є в Іспанії. Там їх доопрацьовують.

Один автомобіль – з бензиновою силовою установкою, другий – електричний. При цьому за динамічними характеристиками обидві машини схожі.

За попередніми даними, суперкар «Химера» зможе розганятися до 350 км на годину, а для досягнення перших 100 км/год йому потрібно менше 3-х секунд.

загрузка...
Еще одна новость

«Летающий» автомобиль протаранил автобус с туристами

19.06.2017 г. в 11:24, cardiagram

В Японии автомобиль перелетел отбойник и протаранил автобус, в котором ехали туристы.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водіїв – штрафуватимуть, автівки – забиратимуть

19.06.2017 г. в 11:24, pogliad

У парламенті ухвалили за основу законопроект щодо реформування сфери паркування автомобілів Невдовзі українські водії можуть відчути на собі світові правила з паркування та відповідальність за їхнє порушення. Як і у західних фільмах, порушивши правила паркування, водій знаходитиме копію постанови або повідомлення про адмінвідповідальність на лобовому…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть