Відома цiнa нового українського автомобіля

19.06.2017 г. в 11:24, mmr

Український суперкар Himera Q надійде в продаж за ціною від 700 тисяч євро. Про це заявив автор і головний ідеолог проекту Андрій Джазовський. Він уточнив, що вартість автомобіля може бути і вищою, якщо замовник побажає впровадити унікальні опції.

Автомобіль на сьогодні не випускається, а знаходиться на рівні прототипу. Два ходових примірника є в Іспанії. Там їх доопрацьовують.

Один автомобіль – з бензиновою силовою установкою, другий – електричний. При цьому за динамічними характеристиками обидві машини схожі.

За попередніми даними, суперкар «Химера» зможе розганятися до 350 км на годину, а для досягнення перших 100 км/год йому потрібно менше 3-х секунд.

загрузка...
Еще одна новость

«Летающий» автомобиль протаранил автобус с туристами

19.06.2017 г. в 11:24, cardiagram

В Японии автомобиль перелетел отбойник и протаранил автобус, в котором ехали туристы.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водіїв – штрафуватимуть, автівки – забиратимуть

19.06.2017 г. в 11:24, pogliad

У парламенті ухвалили за основу законопроект щодо реформування сфери паркування автомобілів Невдовзі українські водії можуть відчути на собі світові правила з паркування та відповідальність за їхнє порушення. Як і у західних фільмах, порушивши правила паркування, водій знаходитиме копію постанови або повідомлення про адмінвідповідальність на лобовому склі автомобіля. Верховна Рада підтримала законопроект «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України, що стосуються реформування сфери паркування транспортних засобів». Документ передбачає зміни в Кодексі України про адміністративні правопорушення, а також у законах «Про дорожній рух», «Про місцеве самоврядування», «Про страхування», «Про національну поліцію». Згідно із законопроектом (змінами до нього), до відповідальності притягуватимуть осіб, на яких зареєстрована машина,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть