Чим небезпечні для дитини поїздки на задньому сидінні

19.06.2017 г. в 15:59, nashamama

Дослідники впевнені, що це не дуже добре впливає на здоров’я дитини. Повідомляє сайт Наша мама.

Нове дослідження науковців показало, що діти, які перебувають на задньому сидінні автомобіля, піддаються впливу шкідливих вихлопів автомобілів сильніше, ніж діти, які в цей момент йдуть по вулиці.

З огляду на дану обставину, вчені рекомендують перевозити дітей тільки в разі дійсно гострої необхідності – особливо, на великі відстані, що мають на увазі тривалі поїздки. За словами лікарів, мікрочастинки що забруднюють повітря, здатні проникати в кровотік і глибоко в легені. Їх негативний вплив на організм здатне стати причиною розвитку раку, а також зниження когнітивних здібностей. Дитячий організм вкрай чутливий до будь-яких впливів зовнішнього середовища, і саме до дітей в більшій мірі відноситься виявлена ​​закономірність.

Також, припускають фахівці, на задньому сидінні автомобілів дуже шкідливо довго перебувати літнім людям. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине придумали, как стимулировать водителей признавать свою вину при ДТП

19.06.2017 г. в 15:59, segodnya

В этом случае порядок рассмотрения дела будет упрощен. В Верховной Раде зарегистрирован законопроект №6516 "О внесении изменений в ст. 27 Закона Украины "О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях относительно упрощения порядка рассмотрения дел о совершении ДТП, в случае признания лицом, в отношении которого составлен…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как замаскировать гараж под жилой дом

19.06.2017 г. в 15:59, motormania

Если Вы хотите обзавестись гаражом, но не желаете, чтобы он имел традиционный вид, можно поступить так, как сделал герой этого видео. Нидерландский автомобилист ухитрился «стилизовать» гараж для своего Audi под стенку жилого помещения. Да, на вид это продолжение обычного дома, и если не увидеть ворота в движении (они же — одна большая стенка с…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть