Як упізнати крадений автомобіль: прості правила

30.06.2017 г. в 22:23, automotoclub

Для того, аби не придбати крадений автомобіль, потрібно дотримуватися простих правил.

По-перше, треба звірити VIN-код уживаного автомобіля – це 17 цифр, за якими можна ідентифікувати автомобіль. Він зазначений у технічній документації і на авто (в залежності від марки – в різних місцях)

Крім цього, в будь-якому випадку потрібно звірити номер кузова з тим, який вказано в техпаспорті. Там не повинно бути ніяких потертостей, подряпин або виправлень.

Далі – перевірити маркування скла на вікнах. І ні в якому разі не шкодувати грошей на перевірку фахівцями. Вони винесуть остаточний вердикт.

Сумніви повинні викликати авто, які продаються за більш низькою ціною, ніж ринкова, а також, які продають у великих містах, хоча вони зареєстровані в провінції. По-перше, автомобіль можна перевірити на офіційному сайті МВС, в розділі “Транспортні засоби в розшуку” . Там можна ввести номер державного знака, номер кузова або шасі і таким чином переконатися, чи знаходиться авто у розшуку в зв’язку з незаконним заволодінням.

Оформляти договір купівлі-продажу треба у досвідченого нотаріуса.

Якщо людина придбала крадене авто, вона ризикує потрапити під слідство. Правоохоронці конфіскують авто, будуть з’ясовувати всі подробиці. Може бути довга судова тяганина. Стаття 289 КК України пояснює, що незаконне заволодіння транспортним засобом з будь-якою метою карається штрафом 1000 – 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (а це 17000 – 20400000 гривень) або позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

загрузка...
Еще одна новость

Мошенники придумали новый "развод" на дорогах

30.06.2017 г. в 22:23, segodnya

Манекен - новый способ "развода" на дорогах. Мошенники придумали новый способ "заработка", жертвами которого могут стать водители грузовиков, передает Autonews. Авторы "схемы" сажают на обочине пустынной дороги манекен, который своей позой издалека напоминает пьяного человека, а когда мимо куклы проезжает грузовик (автопоезд или среднетоннажник), исполнитель дергает за веревку, чтобы "человек" упал аккурат под колеса большегруза, и у водителя создалось впечатление, что он сбил пешехода. Вариантов развития дальнейших событий два. Чаще всего поступают так: шокированный водитель останавливает грузовик и бежит смотреть на "сбитого пешехода", и в этот момент появляются молодчики, которые обчищают кабину грузовика или (так как дело происходит ночью и в безлюдных местах) угрозами вымогают деньги. Но если шокированный водитель продолжае…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Одесса: еще одна вариация автохамства

30.06.2017 г. в 22:23, rupor

Прошло ровно два года как был капитально отремонтирован переулок рядом с Куликовым полем в Одессе. Радость жильцов расположенных здесь домов понять можно, т.к. долгие годы люди вынуждены были перепрыгивать через рытвины мостовой, а тротуаров не было вообще. Вопрос: как долго продержутся вымощенные плиткой новые тротуары при таком автохамстве?!

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть