Що таке VIN-код і для чого його потрібно знати автовласнику

30.06.2017 г. в 23:12, mmr

Більшість автовласників не цікавляться такою інформацією як VIN-код автомобіля. У той час, як ці 17 цифр можуть дуже виручити і вберегти від махінацій автомобільних шахраїв, пише cripo.com.ua.

VIN-код необхідно знати з багатьох причин. По-перше, для проведення різних процедур (фарбування, ремонт, оформлення і отримання страховки). А також під час оформлення договору купівлі-продажу машини і звичайно, при оформленні замовлення запчастин. Розшифровується VIN-код досить просто – Vehicle Identification Number. Цей код складається з набору 17 цифр. Його отримують всі автомобілі і завдяки їм відповідні органи отримують можливість знаходити необхідну інформацію про машину (від списку власників до участі у ДТП).

У 17-ти значному номері коду містяться всі відомості про машину. Вони умовно розділені на такі групи:

–​ WMI (World Manufacturers Identification) – означає номер компанії.

–​ VDS (Vehicle Description Section) – цифри, які описують авто.

–​ VIS (Vehicle Identification Section) – цифри характерних особливостей машини.

1. WMI вказані трьома числами, які розповідають про завод виробник автомобіля. Якщо конкретніше, то перше-географічна зона, друге-держава, а третє – це виробник або тип транспортного засобу.

2. VDS містить шість цифр, які допомагають дізнатися про технічні характеристики машини. Дана частина коду вказується на власний розсуд виробником.

3. VIS містить вісім цифр. Ці цифри від виробника. Розшифрування цієї частини «VIN-коду» може бути здійснена при відповідній перевірці.

Якщо говорити в цілому, то VIN код допомагає уточнити місце, де було виготовлено і зібрано авто, а також дізнатися всю інформацію про марку, модель і дату випуску. Крім цього за допомогою коду, можна уточнити, в який колір було пофарбовано машину і які комплектуючі передбачала заводська збірка.

А найголовніше, даний код дозволяє уточнити інформацію про те, в яких країнах побувало авто за своє життя і чи було воно учасником ДТП.

Якщо у випадку перевірки коду, отримана інформація не буде відповідати дійсності, можна дійти висновку, що даний автомобіль був викрадений або документи на нього підроблені.

загрузка...
Еще одна новость

Мотор дымит! Что делать? О чем говорит дым из выхлопных труб

30.06.2017 г. в 23:12, siteua

Белый дым из выхлопной трубы – признак неисправности двигателя. Чем выше температура мотора, тем прозрачнее и меньше выхлоп. Однако, в ситуации, когда мотор прогрелся, а видимый выхлоп остался или ваша машина оказалась в мутном облаке – это тревожный признак. На какую неисправность указывает дым из выхлопной трубы? Признак чего? Это зависит…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як упізнати крадений автомобіль: прості правила

30.06.2017 г. в 23:12, automotoclub

Для того, аби не придбати крадений автомобіль, потрібно дотримуватися простих правил. По-перше, треба звірити VIN-код уживаного автомобіля – це 17 цифр, за якими можна ідентифікувати автомобіль. Він зазначений у технічній документації і на авто (в залежності від марки – в різних місцях) Крім цього, в будь-якому випадку потрібно звірити номер кузова…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть