Імпорт автомобілів з іноземною реєстрацією в Україну буде обмежено

17.07.2017 г. в 12:49, nv

Буде посилено вимоги до проїзду автомобілів з іноземною реєстрацією через кордон з Україною

Польща посилює вимоги до проїзду автомобілів з іноземною реєстрацією в Україну через скупчення машин на польсько-українському кордоні, яке викликало труднощі з прикордонним рухом і збільшило час очікування на кордоні. Про це повідомляє Новое Время.

За останні кілька місяців зросли черги на польсько-українському кордоні, що викликано, зокрема, використанням громадянами України прогалин у податковому кодексі, пов’язаному з імпортом автомобілів з ЄС в Україну.

«На підставі українських норм права, громадяни України, які володіють зареєстрованими в Польщі автомобілями, зобов’язані перетинати кордон раз на п’ять днів. Беручи до уваги масштаби цього явища (кількість перетинів кордону такого типу автомобілями становить 4,5 млн разів протягом року) це впливає на прикордонний рух і час очікування на кордоні», – повідомляє агентство з посиланням на Мінфін Польщі.

Для виявлення податкових порушень ведеться посилений контроль. Конролюеться безпечний обіг товарів на кордоні, виявлення порушень законодавства у зв’язку зі спробами перевезення елементів, що становлять загрозу для безпеки країни, порушення законодавства щодо обігу товарів і технологій стратегічного значення.

загрузка...
Еще одна новость

Які авто будуть ввозити в Україну без мита

17.07.2017 г. в 12:49, autotheme

Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою стартує 1 серпня. Перед тим, як їхати в Канаду за автомобілями, українцям варто дізнатися про основні правила і обмеження, які діятимуть в рамках зони вільної торгівлі з Канадою. Так, нульове мито на нові автомобілі з Канади діє не на всі моделі. Йдеться тільки про автомобілі, випущені в…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Депутати придумали водіям нові обов’язки і штрафи

17.07.2017 г. в 12:49, zik

Нардепи пропонують Раді зобов’язати водіїв проходити тест на тверезість і ввести штрафи за водіння у п’яному вигляді до 41 тисячі гривень. Відповідний документ №6679 на розгляд парламенту подала група депутатів на чолі з представником БПП Мустафою Найємом, – передає autodriving.net. Автори законопроекту пропонують додати ще одну підставу для…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть