Водії в Україні пройдуть психіатричні та психологічні тестування

17.07.2017 г. в 13:55, automotoclub

Через три роки 2020 року Україна має намір вдвічі знизити смертність на автошляхах шляхом ряду заходів і нововведень, в тому числі, за рахунок введення обов'язкового використання шин, відповідних по сезону.

Такі норми містяться в Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, текст якої Кабінет міністрів схвалив на засіданні в середу, повідомляє AutoMotoClub.info.

«Що саме пропонує "Укравтодор" для зниження небезпеки на автошляхах: Ми пропонує будівництво мінімум 500 кільцеві розв'язки замість сьогоднішня нерегульовані перехрестя, оновлення технічні стандарти для проектування і будівництво дороги, обладнання мінімум 1 тис наземної пішохідні переходи, також це і острівці безпеку, освітлення , якісні дорожні знаки, розмітка », - сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян, презентуючи вказану стратегію.

Він також зазначив, що в рамках роботи Дорожнього фонду, 5% його надходжень будуть направлятися на заходи з безпеки на дорогах.

«Ми очікуємо, що в 2018 році році ми спрямуємо 1,6 млрд грн на безпеку, в 2019 році -. 2,5 млрд, 2020г.- не менше 3,5 млрд грн Ми повинні до 2020 року скоротити на 50% смертність на українських дорогах », - повідомив міністр.

Cтратегія передбачає систематизацію порядків проведення профілактичних наркологічних оглядів, обов'язкових психологічних оглядів водіїв та кандидатів у водії.

Крім цього пропонується підвищення відповідальності за порушення габаритно-вагових норм на дорогах; введення європейської системи допуску до ринку автомобільних перевезень пасажирів і вантажів.

загрузка...
Еще одна новость

Украинец «перепилил» Москвич 401 в необычный Hot Rod

17.07.2017 г. в 13:55, autotheme

В Украине выставили на продажу необычный вариант 401-го Москвича. Автомобиль 1956 года выпуска переделали в Hot Rod. Владелец существенно изменил кузов — до уровня компактного двухдверного купе. Был вварен каркас-усилитель кузова, сформированы основные стилистические линии. Москвич получил шасси и двигатель 1,5 от М-412, от него же и коробка,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Імпорт автомобілів з іноземною реєстрацією в Україну буде обмежено

17.07.2017 г. в 13:55, nv

Буде посилено вимоги до проїзду автомобілів з іноземною реєстрацією через кордон з Україною Польща посилює вимоги до проїзду автомобілів з іноземною реєстрацією в Україну через скупчення машин на польсько-українському кордоні, яке викликало труднощі з прикордонним рухом і збільшило час очікування на кордоні. Про це повідомляє Новое Время. За…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть