На водіїв авто на «бляхах» очікує нове випробовування

31.07.2017 г. в 09:33, autotheme

В українські суди масово поступають справи та виносяться рішення щодо накладення штрафів на громадян, які ввезли в іноземні автомобілі в транзитному режимі і користуются ними без розмитнення. Про це повідомляє Центр транспортних стратегій.

Нацполіція з цією метою проводить спеціальні рейди. Правоохоронці шукають тих водіїв, які порушили терміни перебування на території України.

Якщо автомобіль, наприклад, знаходився на території України без дозволу більше місяця, водій зобов’язаний сплатити штраф у розмірі 8000 гривень.

Якщо ж автомобіль на територію України ввозив нерезидент, а ним користується громадянин України, такий транспортний засіб може бути вилучений.

загрузка...
Еще одна новость

У автомобилистов забирают машины. Узнайте, как работает эта схема

31.07.2017 г. в 09:33,

Оказывается забрать свой собственный автомобиль со штрафплощадки не так уж и просто. Даже имея на руках соответствующее решение Суда, придя на площадку за железным конем вы можете его там попросту не обнаружить. И такой случай не единичный. Почему сотня машин оказалась на частной территории и как бесплатно вернуть свой собственный автомобиль?…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Легендарний «Запорожець», який так і не побачив життя

31.07.2017 г. в 09:33, autotheme

Мало хто знає, що в сімействі «Запорожців» були і повнопривідні моделі. На Запорізькому автомобільному заводі (ЗАЗ) в 1962 році конструктори підготували до виробництва повнопривідну модель «Запорожця» – ЗАЗ-971. Автомобіль був створений в єдиному екземплярі. На серійний випуск у заводу не вистачило коштів і проект змушені були закрити.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть