"Дитячий" штраф для водіїв – кого і за що хочуть карати

31.07.2017 г. в 20:35, automotoclub

Вже на початку осені Верховна Рада розгляне законопроект №6720 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо безпечного перевезення дітей в автотранспортних засобах)".

Нові зміни пропонують встановити адміністративну відповідальність для водіїв, які нехтують обов’язковою вимогою пункту 21.11 правил дорожнього руху, що забороняє перевозити дітей, зріст яких складає менше 145 см і віком до 12 років без використання спеціальних крісел, повідомляє Автомотоклуб.

Таке нововведення його автори пояснюють тим, що кожного дня в Україні у ДТП гине близько 20 людей і більше 100 отримують травми, при цьому чималу частину серед постраждалих складають діти. Отож народні обранці пропонують закріпити обов’язковість перевезення дітей у спеціальних кріслах на законодавчому рівні та внести відповідні зміни в ст. 16 закону "Про дорожній рух". Окрім цього, за таке порушення планується виписувати штраф на 255-340 грн.

Експерти стверджують, що звичайні автомобільні сидіння і ремені безпеки не гарантують захисту пасажира, зростом менше 145 см. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, використання автокрісел зменшує смертність серед дітей у ДТП на 54%, а ризик отримання травм – на 70%.

Зазначимо, що тільки менше половини українських батьків користуються автомобільними кріслами для дітей. У свою чергу, в країнах ЄС використання дитячих автокрісел є обов’язковим вже близько 20 років.

загрузка...
Еще одна новость

К чему приведет снижение скорости до 50 км/ч в городах Украины

31.07.2017 г. в 20:35, avtoblog

По мнению экспертов, "глобальные пробки и подорожание такси" - вот лишь малая часть последствий... Украинским автомобилистами придется привыкать ездить в городах медленнее. На шоссе и проспектах — 50 км/ч вместо 60 км/ч, а в спальных районах и вовсе 30 км/ч. Так, по крайней мере, хотят в Укравтодоре и в Мининфраструктуры. Вдобавок «Укравтодор»…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Отцы и дети на дороге: велосипедист жестоко избил пожилых автомобилистов (Видео)

31.07.2017 г. в 20:35, autorambler

Это шокирующее видео сняли в Беркшире (Великобритания) на этой неделе. Столь жестокого выяснения отношений на дорогах Европы мы давно не видели. Неизвестно, что именно не понравилось молодому владельцу велосипеда, но он буквально набросился сначала на пассажира машины а затем устроил поединок с водителем, который решил дать отпор, используя трость. …

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть