Водіям натякнули, що дороги в Україні можуть стати ще гірші

02.08.2017 г. в 11:52, mmr

Спекотна погода в Україні може привести до руйнування доріг. Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури України.

«Український Гідрометереологічний центр попереджає про підвищення температури повітря, внаслідок чого конструкція дорожнього покриття під впливом динамічних навантажень може різко втрачати несучу здатність. При таких умовах створюється загроза безпеці дорожнього руху або можуть бути пошкоджені або зруйновані автомобільні дороги», – йдеться в повідомленні.

На сьогодні рух автотранспорту загальною масою понад 24 тонн з навантаженням 7 і більше тонн на вісь при температурі повітря + 28ºС і вище по дорогах державного значення заборонено постановою Кабінет Міністрів України № 869 від 21 жовтня 2015 року. Заборона діє протягом усього літнього періоду в денний час доби з 11:00 до 23:00.

Такі заходи необхідні для збереження українських доріг. Адже саме висока температура і велика вага вантажу призводить до найбільших руйнувань асфальтобетонного покриття: на дорогах утворюється колійність, напливи, зсуви та інші деформації.

Згідно з інформацією «Укравтодору», загальний обсяг збитків, які завдають недобросовісні перевізники, в державі щороку складає близько 2,5-3 мільярдів гривень.

загрузка...
Еще одна новость

С 10 августа оплатить парковку в Киеве можно будет только безналично

02.08.2017 г. в 11:52, strana

С 10 августа столица переходит на безналичную оплату парковки: водители могут оплатить через паркомат, sms или приобрести месячный талон на парковку. Об этом Киевский городской голова Виталий Кличко заявил в эфире одного из телеканалов, сообщила пресс-служба мэра. Кличко отметил, что каждый житель Киева видит, насколько сложна ситуация с парковками,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

ЗВТ з Канадою: які умови зниженого мита на канадські автомобілі (відео)

02.08.2017 г. в 11:52, economics

Впродовж 7 років мито на автомобілі зменшуватиметься і врешті стане нульовим. З 1 серпня 2017 року почала діяти Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою. На нові та вживані авто з Канади мито зменшується з 10% до 6,1%. Впродовж 7 років мито зменшуватиметься і врешті стане нульовим. Завозити до України можна лише автомобілі, виготовлені…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть