Українським військовим готують нову бойову машину (Фото)

02.08.2017 г. в 13:22, mmr

Новинка за своїми характеристиками буде перевершує БМП-1 і БМП-2.

Приватна оборонна компанія “КОРТ”, яка входить до Асоціації виробників озброєння і військової техніки України, представила проект нової гусеничної бойової машини піхоти БМП “ТУР”, повідомляє Defence-Blog.

Нова концепція бойової машини піхоти заснована на багатоцільовому броньованому гусеничному транспортному засобі МТ-ЛБ. БМП “ТУР” – легка бойова машина, яка пропонує значні поліпшення в порівнянні з бронетранспортерами серії МТ-ЛБ.

Новинка буде мати екіпаж з трьох осіб (командир, навідник і водій), які знаходяться в передній частині БМП з двигуном позаду них. Вісім чоловік десанту входять і виходять через двері в тилу корпусу. Броня цієї бойової машини забезпечує захист проти осколків, стрілецької зброї і артилерійських снарядів.

БМП “ТУР” може бути оснащений сучасною вежею з 30-мм автоматичною гарматою, кулеметом ПКТ, автоматичним гранатометом і протитанковими ракетами, що забезпечує підвищений рівень бойової потужності.

загрузка...
Еще одна новость

Украинцев на машинах с иностранными номерами начали штрафовать: кому грозят огромные штрафы и у кого заберут авто

02.08.2017 г. в 13:22, novosti

В Украине более 50 тысяч автомобилей с иностранными номерами, сообщают в Таможенной службе. В то же время в организации "АвтоЕвроСила", которая представляет интересы владельцев нерастаможенных машин, уверены: реальное число автомобилей с иностранными номерами – около 1,5 миллиона. Закон разрешает иностранцам приезжать на своих автомобилях, не уплачивая…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водіям натякнули, що дороги в Україні можуть стати ще гірші

02.08.2017 г. в 13:22, mmr

Спекотна погода в Україні може привести до руйнування доріг. Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури України. «Український Гідрометереологічний центр попереджає про підвищення температури повітря, внаслідок чого конструкція дорожнього покриття під впливом динамічних навантажень може різко втрачати несучу здатність. При таких умовах створюється…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть