Не рекомендую купувати авто на іноземній реєстрації, – юрист

03.08.2017 г. в 08:32, zik

Продавці автомобілів на іноземній реєстрації лукавлять, стверджуючи, що ви станете власником автомобіля. За основною схемою машина фактично і юридично належить юридичній особі, переважно громадянину Литви або Польщі, а в подальшому за довіреністю передається громадянину України.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив адвокат Максим Лазарев.

За його словами, цілком зрозуміло, що при покупці ви не стаєте власником автомобіля на іноземній реєстрації, вам надається лише право ним користуватися.

«Це вже значний ризик для покупки такого автомобіля, оскільки через рік можна помітити, що не має фірми-посередника, у якої ви придбали авто, або немає іноземця, на якого воно зареєстроване. Тобто ви можете залишитись з купою металолому через ті 365 днів, коли вам знову потрібно буде вивезти авто з України», – пояснив адвокат.

Саме тому він, як юрист, не рекомендує купувати автомобілі на іноземній реєстрації.

«Якщо ви законослухняний громадянин, ви можете подзвонити посереднику та попросити переоформити автомобіль на вас. Після цього ви зможете офіційно його розмитнити та бути повноцінним власником авто. В протилежному випадку правоохоронні органи можуть конфіскувати автомобіль або ж ви не зможете знайти продавців автомобіля», – вважає Максим Лазарев.

На його думку, перепродати автомобіль на іноземній реєстрації ви вже не зможете, хіба якщо приведете до посередника свого друга чи родича, на якого він буде переоформлений.

«Наскільки мені відомо, посередники часто відмовляються допомагати з подальшим переоформленням автомобіля. І людині залишається лише здати його на розбирання за незначні гроші», – зауважив юрист.

загрузка...
Еще одна новость

Мы его теряем: Lamborghini сгорел на глазах у хозяина (Видео)

03.08.2017 г. в 08:32, autorambler

Трудно представить более болезненное зрелище для владельца автомобиля, чем медленное уничтожение машины. Тем более, если речь идет о суперкаре. Машина ехала в общем потоке, когда неожиданно остановилась. Водитель вышел из салона проверять, что случилось. В этот момент из машины пошел дым, а через минуту вовсю полыхало пламя. Владелец машины и его…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Держава заарештовує майно волонтерів

03.08.2017 г. в 08:32,

Чому майно волонтерів арештовують, а їх самих - не пускають в Україну?

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть