Патрульні поліцейські зможуть посилити контроль над нетверезими водіями

03.08.2017 г. в 09:36, УНН

Патрульні поліцейські отримають можливість посилити контроль над водіями, які керують транспортними засобами у стані сп’яніння. Про це на прес-конференції "Безпека дорожнього руху в Україні" заявив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

"На заданному напрямку департаментом патрульної поліції оголошено і анонсовано запуск дорожної патрульної поліції," - повідомив О.Білошицький на прес-конференції.

За його словами, на сьогоднішній день поліцією патрулюється понад 3000 км доріг національного та міжнародного значення з запланованих у майбутньому 9000 км доріг.

Також оголошено набір до патрульної поліції у всїх містах України, додав він.

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції нагадав, що у минулому році було збільшено відповідальність за керування у стані сп’яніння. Однак, за його словами, статистика за початок 2017 року свідчить про збільшення кількості ДТП в Україні.

"Не тільки підвищенням відповідальності, а і підвищенням рівня правосвідомості і спільними діями з громадськістю можна також прийти до успіху", - наголосив О.Білошицький. На його думку, це посилить контроль безпосередньо над водіями, які керують у стані сп’яніння.

загрузка...
Еще одна новость

Осторожно! В Киеве работают банды, специализирующиеся на угонах японских авто

03.08.2017 г. в 09:36, autoconsulting

Летом в Киеве активизировались угонщики, специализирующиеся на японских марках авто. Автомобили угоняют в "одно касание" и даже при наличии штатной или дополнительных сигнализаций. За последние несколько дней были похищены несколько Mazda6 в разных районах города, а также Toyota RAV4 и Honda CR-V. Стоит отметить, угонщики охотятся за очень свежими…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Не рекомендую купувати авто на іноземній реєстрації, – юрист

03.08.2017 г. в 09:36, zik

Продавці автомобілів на іноземній реєстрації лукавлять, стверджуючи, що ви станете власником автомобіля. За основною схемою машина фактично і юридично належить юридичній особі, переважно громадянину Литви або Польщі, а в подальшому за довіреністю передається громадянину України. Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі»…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть