Збільшення штрафів у 4 рази: за що каратимуть водіїв по-новому?

04.08.2017 г. в 10:25, automotoclub

Як повідомляє прес-служба голови держави, Президент Україн Петро Порошенко підписав ухвалений в червні Верховною Радою закон №2109-VIII, що посилює покарання за парковку авто на місцях для інвалідів.

Згідно з документом патрульні поліціянти і інспектори з паркування отримають право штрафувати порушників правил паркування за їх відсутністю. Квитанцію про штраф вони зможуть залишити на лобовому склі автомобіля.

Також збільшується відповідальність за необладнання на спеціально відведених майданчиках для паркування місць для інвалідів.

Закон набуває чинності через три місяці з дня його опублікування.

Крім того, законопроект передбачає збільшення розміру штрафів за порушення правил парковки. Зокрема, за несплату стоянки на платній парковці хочуть штрафувати в 20-кратному розмірі від вартості години "простою".

Представники поліції підтримали подібні нововведення, однак юристи вказують на недоробки законопроекту. Зокрема, останні вважають, що депутати повертаються до системи "листів щастя", і штрафувати будуть власників автомобілів, а не того, хто за фактом був за кермом у момент порушення.

загрузка...
Еще одна новость

Во сколько украинцам обойдутся самые популярные модели

04.08.2017 г. в 10:25, autonews

За первые семь месяцев 2017 года украинцы накупили порядка 43,3 тыс. новых автомобилей. Об этом свидетельствуют данные ассоциации «Укравтопром». Этот показатель вырос почти на треть по сравнению с аналогичным периодом прошлого года. Самым востребованным на украинском рынке стал южнокорейский компактный кроссовер KIA Sportage. За отчетный период…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Харківське шосе перекрили мешканці багатоповерхівок

04.08.2017 г. в 10:25,

У столиці сотні людей паралізували рух наземного транспорту. Страйкували мешканці київських багатоповерхівок через майже чотиридобове відімкнення в їхніх будинках електроенергії.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть