Поліція отримає нові підстави зупинки транспортних засобів

04.08.2017 г. в 11:27, automotoclub

Українські поліцейські хочуть підвищення не лише рівня відповідальності, а й правової свідомості та уваги до проблеми кермування напідпитку.

Патрульним поліцейським необхідно надати можливість посилити контроль за водіями, які керують транспортними засобами у стані сп’яніння. Про це на прес-конференції сказав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

Він нагадав, що минулого року було збільшено відповідальність за керування у стані сп’яніння. “Штрафи були збільшені в рази, й альтернативність санкцій, тобто позбавлення права керування або штраф, було нівельовано. Зараз і штраф, і позбавлення права керування”, - сказав Білошицький. Водночас, наголосив він, статистика за перше півріччя 2017 року свідчить, що на кінець року кількість відповідних правопорушень буде більшою, ніж торік.

Білошицький заявив про необхідність підвищення не лише рівня відповідальності, а й правової свідомості та уваги до цієї проблематики. “Ініціатива, з якою виступають патрульна поліція і Національна поліція, це перш за все надання патрульним поліцейським необхідного інструментарію для того, щоб посилити контроль безпосередньо за водіями, які керують у стані сп’яніння”, - сказав він. Білошицький пояснив, що йдеться про розширення підстав зупинки транспортних засобів, а саме - запровадження такої підстави як перевірка на стан сп’яніння. За словами Білошицького, це можуть бути певні конкретні місця, де здійснюватиметься вибірковий контроль водіїв на сп’яніння. “Або це може бути просто перевірка у конкретний час в конкретному місці усіх водіїв на стан сп’яніння. По спрощеній процедурі, але всі будуть знати, що перевірки не уникнути”, - сказав представник поліції.

загрузка...
Еще одна новость

Как заправлять и эксплуатировать ГБО

04.08.2017 г. в 11:27, from-ua

Многие автолюбители предпочитают перевести свой автомобиль на газовое топливо. Причина понятна - это копеечные затраты на "голубое" топливо, щадящий режим эксплуатации двигателя и многие другие преимущества при эксплуатации автомобиля на ГБО. Но, одновременно появляются и некоторые правила эксплуатации ГБО. При заправке газобаллонного оборудования…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Збільшення штрафів у 4 рази: за що каратимуть водіїв по-новому?

04.08.2017 г. в 11:27, automotoclub

Як повідомляє прес-служба голови держави, Президент Україн Петро Порошенко підписав ухвалений в червні Верховною Радою закон №2109-VIII, що посилює покарання за парковку авто на місцях для інвалідів. Згідно з документом патрульні поліціянти і інспектори з паркування отримають право штрафувати порушників правил паркування за їх відсутністю. Квитанцію…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть