Безмитний імпорт автомобілів в Україну: інформація від ДФС

06.08.2017 г. в 09:42, automotoclub

З набранням чинності Угоди, згідно тарифного графіка України, нульова ввізне мито буде застосовуватися на легкові автомобілі походженням з Канади.

Про це заявили представники ДФС під час прес-конференції «Авто з іноземною реєстрацією».

Як відзначили в ДФС, на нові легкові автомобілі походженням з Канади передбачений перехідний період зниження ставок ввізного мита терміном на 7 років, в тому числі в поточному році ставка мита на бензинові і дизельні авто складе 8,7%, на нові бензинові авто з двигуном понад 3 л - 4,3%.

«Винятком є ​​нові бензинові авто, які призначені для тимчасового проживання людей, нові бензинові авто з об'ємом двигуна від 2,2 л до 3 л, дизельне авто з двигуном понад 2,5 л», - пояснили фіскали.

Крім того, в ДФС відзначили, що на ці авто нульове ввізне мито запровадять уже з 1 серпня 2017 року.

«Необхідною умовою для застосування нульового мита є підтвердження походження авто з Канади. Документом, що підтверджує походження є декларація, яка оформляється канадським експортером на інвойсі або іншому комерційному документі, що містить опис товару, що походить з відповідної сторони, з достатньою для його ідентифікації деталізацією », - пояснили в ДФС службі.

загрузка...
Еще одна новость

Плохие дороги - символ многолетних разочарований Украины

06.08.2017 г. в 09:42, vedomosti

Пемьер-министр Украины Владимир Гройсман продолжает делиться фотографиями отремонтированных дорог. На этот раз это дороги Франковщины. "Хорошие дороги - интенсивный оборот товаров и услуг, тесные межрегиональные связи, оздоровления экономической жизни. И дело не только в этом. Плохие дороги стали своего рода символом наших многолетних разочарований.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На автомобилях Geely будут устанавливать двигатели Volvo

06.08.2017 г. в 09:42, autocentre

На автомобилях Geely появятся бензиновые турбо-двигатели Volvo объемом 1,5 и 2,0 литра. Появление шведских агрегатов на китайских авто является результатом договора о сотрудничестве Geely и Volvo, пишет Automotive News. По предварительным данным, двигатели Вольво будут ставить на все бренды Geely, которыми входят в состав китайского автоконцерна.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть