За що та на скільки штрафують автовласників на іноземній реєстрації

07.08.2017 г. в 07:23, expres

Державна фіскальна служба України привела статті Митного кодексу, відповідно до яких накладають штрафи за перевищення термінів експлуатації автомобілів на іноземній реєстрації, пише autocentre.ua.

Фахівці Державної фіскальної служби нагадують, що за перевищення строків тимчасового ввезення та транзиту автомобілів передбачено серйозні санкції.

Транзит:

Залежно від перевищення встановленого терміну транзитного переміщення транспортних засобів статтею 470 Митного кодексу України передбачені стягнення:

попередження або штраф у розмірі 170 грн (перевищення не більше ніж на 1 добу);

штраф у розмірі 3400 грн (перевищення більше ніж на 1 добу, але не більше ніж на 10 діб);

штраф у розмірі 8500 грн (перевищення більше ніж на 10 діб).

Тимчасове ввезення:

Залежно від перевищення встановленого строку тимчасового ввезення транспортних засобів стаття 481 Митного кодексу України передбачені стягнення:

попередження або штраф у розмірі 850 грн (перевищення не більше ніж на 3 доби);

штраф у розмірі 5100 грн (перевищення більше ніж на 3 доби, але не більше ніж на 10 діб; у разі, якщо протягом року особу вже притягали до відповідальності за вчинення такого правопорушення);

штраф у розмірі 17000 грн (перевищення більше ніж на 10 діб).

За використання товарів, зокрема тимчасово ввезених ТЗОК, стосовно яких надано пільги щодо сплати митних платежів, в інших цілях, ніж ті, у зв’язку з якими було надано такі пільги, відповідно до статті 485 Митного кодексу України передбачено стягнення:

штраф у розмірі 300% несплаченої суми митних платежів.

За цією статтею митники оформляють “транзитників” після сплати штрафу за перевищення термінів транзиту, або використання тимчасово ввезених авто як таксі. За словами факівців ДФСУ, суди відхиляють лише 1% справ за цими статтями Кодексу. Ще 10% подають апеляцію, іншим доводиться сплачувати штрафи.

загрузка...
Еще одна новость

Як законно купити "дешеву" іномарку в Україні?

07.08.2017 г. в 07:23, automotoclub

Нагадаємо, що у липні минулого року парламент прийняв законопроект 3251 - до 2018 року ставку акцизу на ввезення автомобілів значно скоротили. Якщо до цього за автомобіль з двигуном до 1000 кубічних сантиметрів доводилося платити від 1,09 до 1,44 євро за кожен сантиметр, після нововведення ставку знизили до 0,102 євро. Так, якщо в 2015-му…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

"Удар в лобовое стекло, потом об землю": появилось видео ДТП с ребенком на велосипеде (Видео)

07.08.2017 г. в 07:23, ipnews

Пострадавших госпитализировали. Водитель легковушки сбил мужчину на велосипеде, который вез свою дочку из детского сада. В результате ребенок получил сотрясение мозга, ее сразу же забрали в реанимацию. Сейчас ее жизни и здоровью ничего не угрожает. О происшествии в соцсети сообщила мать девочки.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть