Повідомили, коли в Україні будуть нормальні дороги (Відео)

07.08.2017 г. в 18:15, mmr

Якщо стабільно наповнювати Дорожній фонд, то в Україні можна буде вирішити проблеми з ремонтом доріг. Але навести лад зі шляхами вдасться не швидше, ніж за сім – десять років, за умови стабільного фінансування.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK сказала директор ДП «Укрдорінвест» Олена Криворучко.

«Створення державного дорожнього фонду я вважаю перемогою, яка була здобута зусиллями і «Укравтодору», і Міністерства інфраструктури України та всіх тих осіб, які брали участь у підтримці цього законопроекту, який згодом став законом України. Звичайно, не можна стверджувати, що проблема вирішиться у найближчі три роки. Для того, щоб стабільно наповнювати дорожній фонд і ми вирішили всі ті проблеми, які є на сьогоднішній день, нам потрібно від семи до десяти років. За умов стабільного фінансування», – розповіла Криворучко.

«Якщо говорити про українські проекти, які можуть стати концесійними, то тут, звичайно, перевага, швидше за все, надаватиметься обходу населених пунктів. Перед водієм постане вибір: або він проїжджає через населений пункт зі швидкості 50-60 кілометрів за годину, або поїде платною концесійною дорогою, зекономивши свій час», – прокоментувала Криворучко.

Вартість проїзду консеційною дорогою становитиме 5-15 євроцентів за кілометр.

Нагадаємо, у листопаді 2016 року Верховна Рада України ухвалила закон про створення державного дорожнього фонду для фінансування ремонту і будівництва автомобільних доріг країни. За ухвалення законопроекту №4014а про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо вдосконалення механізму фінансування дорожньої галузі за основу і в цілому проголосували 248 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

загрузка...
Еще одна новость

В стиле GTA: двое с битами устроили охоту на грибников (Видео)

07.08.2017 г. в 18:15, autorambler

Страшное видео из Челябинска: слабонервным лучше не смотреть ЧП произошло в Челябинской области у села Устиново. Мужчина и бабушка ездили за грибами в лес, но, узнав, что проехать не удастся, возвращались назад по старой дороге. Им путь преградил старый автомобиль, а когда легковушка приблизилась к нему, то один из хозяев с битой начал требовать,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Одессе объявили войну парковщикам

07.08.2017 г. в 18:15, odessa1

Мэр Одессы Геннадий Труханов предложил привлекать правоохранительные органы для борьбы с владельцами стоянок, которые не платят отчислений в городской бюджет. Неожиданная идея посетила его сегодня на аппаратном совещании. «О владельцах автостоянок, которые ни копейки в бюджет на протяжении 20 лет не платили, я думаю, мы проинформируем органы...…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть