Якість роботи інспекторів контролюватимуть відеореєстратори

07.08.2017 г. в 19:31, ukrinform

У Києві в понеділок Державна служба України з безпеки на транспорті запустила пілотний проект з використання відеореєстраторів інспекторами під час рейдових перевірок.

Про це на брифінгу заявив перший заступник голови Укртрансбезпеки В'ячеслав Дідківський.

«З сьогоднішнього дня ми запускаємо цей пілотний проект по Києву», - сказав Дідківський.

За його словами, проект в першу чергу направлений на контроль за якістю роботи інспекторів.

Дідківський поінформував, що важливою складовою у реалізації цього проекту є те, що інспектор не зможе вимикати відеореєстратор, стирати відео, змінювати, переглядати, якщо не отримає певний ключ доступу, при цьому факт доступу буде контролюватись центральним апаратом. Під час видачі відеореєстраторів попередньо буде перевірятися належним чином їх технічний стан, і безпосередньо при видачі камера буде включатися, коли інспектор виходитиме на рейд.

«Ми маємо розуміти, що кожен керівник зможе повністю координувати та відслідковувати діяльність інспектора без втручання безпосередньо самого інспектора», - додав Дідківський.

У рамках проекту пропонується 3 модифікації відеореєстраторів. Зокрема, серед них моделі, в яких камери вмонтовано в окуляри (їх пропонуватимуть, в першу чергу, інспекторам, які патрулюють водні шляхи), а також пристрої з кріпленням на верхньому одязі інспектора. Усі відеореєстратори є водонепроникними і стійкими до ударів.

Вже з понеділка відеореєстраторами екіпіруватимуть інспекторів Київського міжрегіонального управління, а згодом - Херсонської, Миколаївської, Одеської та Хмельницької областей. На першому етапі їх запрацює 20, всього в пілотному проекті використовуватимуть 50-60 пристроїв.

У свою чергу Дідківський поінформував, що в Одесі цей пілотний проект може почати реалізовуватися «до кінця місяця, максимум - початок наступного».

Цей пілотний проект триватиме, за словами Дідківського, 2-3 місяці.

загрузка...
Еще одна новость

Какие дороги в Украине станут платными

07.08.2017 г. в 19:31, zik

В Верховную Раду Украины подан законопроект № 6766 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины в сфере строительства и эксплуатации автомобильных дорог». Документ опровергает слухи о том, что все дороги станут платными. Об этом сказала директор ГП«Укрдоринвест »Елена Криворучко. «Хотелось бы развеять миф о том, что платные дороги…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Повідомили, коли в Україні будуть нормальні дороги (Відео)

07.08.2017 г. в 19:31, mmr

Якщо стабільно наповнювати Дорожній фонд, то в Україні можна буде вирішити проблеми з ремонтом доріг. Але навести лад зі шляхами вдасться не швидше, ніж за сім – десять років, за умови стабільного фінансування. Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK сказала директор ДП «Укрдорінвест» Олена Криворучко. «Створення…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть