Українським водіям готують новий законопроект

09.08.2017 г. в 20:44, mmr

Плата за паркування буде обов’язковою, а за відмову — штраф. Законопроект щодо реформування сфери паркування транспортних засобів уже готується до розгляду в другому читанні. Автори документа — народні депутати від фракцій «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт» і «Самопоміч». Згідно із проектом закону, крім поліції, порушників зможуть штрафувати й інспектори паркування, навіть за відсутності автовласника. Їх забезпечать засобами фото- та відеофіксації.

Щоб виписати штраф, досить буде сфотографувати автомобіль з двох ракурсів, на фото повинні відображатися час і GPS-дані місця. Після чого інспектор робить запит до Єдиного державного реєстру транспортних засобів про власника машини і вносить його дані в постанову про адміністративне правопорушення. У повідомленні для водія вкажуть причини штрафу і посилання на сайт, де можна ознайомитися з інформацією про порушення та порядок оплати штрафу, який виписуватимуть на ім’я власника авто. У разі відсутності водія, повідомлення про адміністративне стягнення залишатимуть на вітровому склі.

Якщо автомобіль викрали, власник може написати відповідну заяву в Міністерство внутрішніх справ і штраф на власника анулюють.

Автори законопроекту пропонують ввести 50-відсоткову знижку, якщо шофер заплатить штраф протягом 10 днів. В іншому випадку повідомлення надійде на домашню адресу власника автівки. Якщо протягом 30 днів його не сплатять — сума подвоїться. Штраф дорівнюватиме 20-кратному розміру від вартості години парковки.

Перші 10 хвилин стоянки на будь-якій парковці будуть безкоштовними. Але якщо інспектор за допомогою фото- чи відеофіксації з’ясує, що ви стоїте більше 10 хвилин, то вам випишуть штраф у розмірі плати за годину парковки.

Також у законопроекті прописано, коли інспектор має право евакуювати машину. Це відбуватиметься лише у випадку, якщо припарковане авто суттєво перешкоджає дорожньому руху або загрожує його безпеці.

Якщо власник машини не знайде її там, де залишив, то йому доведеться звернутися до органів МВС чи до інспектора. Там повідомлять, де знаходиться автівка, який він має сплатити штраф за неправильну парковку, евакуацію та стоянку на спецмайданчику.

Крім того, проект закону передбачає, що під час евакуації транспортних засобів усі витрати за пошкодження сплачує підприємство, яке вивозило авто з місця порушення.

загрузка...
Еще одна новость

Автопроизводство в Украине бьет все рекорды

09.08.2017 г. в 20:44, sobkor

Производство автомобилей на украинских заводах с каждым месяцем 2017 года наращивает обороты. В пресс-центра Ассоциации автопроизводителей Украины "УкрАвтопром" сообщили отличную новость, которая заключается в увеличении темпов производства транспортных средств на украинских предприятиях. Вообще, эксперты утверждают, что в 2017 году автопроизводство…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Игрушка для олигархов: езда на Aston Martin за $2,3 миллиона (видео)

09.08.2017 г. в 20:44, topgir

Aston Martin Vulcan – это шедевр инженерной мысли, о котором могут мечтать даже не все олигархи. А все потому, что тираж этого гиперкара очень ограничен, а все желающие его купить проходят тщательный отбор. Еще сложнее обстоят дела с трековым Aston Martin Vulcan. Он максимально облегчен и запрещен для езды по дорогам общего пользования. Да-да,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть