Пастка для автівок з іноземними номерами зачиняється

09.08.2017 г. в 21:43, golos

Податківці вирішили посилити відповідальність за порушення режиму тимчасового ввезення авто на іноземних номерах й уже розробили відповідний законопроект, що має внести зміни до Митного кодексу України.

За словами заступника директора департаменту організації протидії митним правопорушенням Державної фіскальної служби (ДФС) Олексія Сівіріна, документ, зокрема, пропонує штрафувати українських водіїв авто на іноземних номерах, які порушили митні правила, на суму до 100 відсотків від вартості машини, а також передбачити можливість її конфіскації, якщо максимальний строк перебування машини на території України перевищено на 20 днів. Проект від ДФС вже погоджений з Мінфіном і Мінекономрозвитку, залишилося отримати згоду Державної регуляторної служби, щоб вносити проект закону на схвалення Кабміну, повідомляє Укрінформ.

У ДФС нагадують, що нині ст. 470 Митного кодексу України встановлює штраф у розмірі від 170 грн. до 8,5 тисячі грн. за перевищення встановленого терміну транзитного переміщення автомобіля залежно від тривалості терміну перевищення, а ст. 481 — штраф у розмірі від 850 до 17 тис. грн. за порушення терміну тимчасового ввезення автомобіля. Загалом в Україні кількість автівок на іноземній реєстрації за офіційними даними сьогодні оцінюють у 600 тисяч. Неофіційно говорять про півтора-два мільйони.

загрузка...
Еще одна новость

Українським водіям готують новий законопроект

09.08.2017 г. в 21:43, mmr

Плата за паркування буде обов’язковою, а за відмову — штраф. Законопроект щодо реформування сфери паркування транспортних засобів уже готується до розгляду в другому читанні. Автори документа — народні депутати від фракцій «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт» і «Самопоміч». Згідно із проектом закону, крім поліції, порушників зможуть штрафувати…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автопроизводство в Украине бьет все рекорды

09.08.2017 г. в 21:43, sobkor

Производство автомобилей на украинских заводах с каждым месяцем 2017 года наращивает обороты. В пресс-центра Ассоциации автопроизводителей Украины "УкрАвтопром" сообщили отличную новость, которая заключается в увеличении темпов производства транспортных средств на украинских предприятиях. Вообще, эксперты утверждают, что в 2017 году автопроизводство…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть