Здай старий автомобіль – отримай новий зі знижкою до 10 тисяч євро

09.08.2017 г. в 22:52, autocentre

Одразу зазначимо, що знижка поширюється тільки на авто з дизельними моторами, а сама програма діє виключно в Німеччині.

За інформацією Фольксвагена, в рамках програми клієнти можуть здати будь-які дизельні машини будь-яких (!) виробників, які відповідають екологічним стандартам Євро-1, Євро-2, Євро-3 і Євро–4.

Якщо говорити про конкретні цифри, здавши компактний Up!, можна отримати знижку на купівлю нового автомобіля Volkswagen у розмірі 2 тис. євро. А якщо «пожертвувати» дизельним VW Touareg, можна розраховувати на 10 тис. євро (залежно від року випуску).

Крім того, передбачено додаткові пільги (від 1 тисячі до 2,38 тисяч євро) на електричні та гібридні автомобілі.

“Завдяки екологічній програмі компанія зробить відчутний внесок у покращення якості повітря в містах. Водночас Volkswagen підтримує технологічний перехід на електромобілі“, – йдеться в прес-релізі німецької компанії.

загрузка...
Еще одна новость

«Безумный» перекресток показали на видео

09.08.2017 г. в 22:52, avtoblog

Что было, если б все так ездили? Видео, снятое на одном из перекрестков неизвестного города, шокирует. Никаких светофоров, знаков приоритета и малейших соблюдений ПДД, а лишь беспорядочное движение автомобилей и пешеходов. Машины разъезжаются буквально в считанных сантиметрах друг от друга. На это можно было бы смотреть вечно, но все когда-нибудь…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Пастка для автівок з іноземними номерами зачиняється

09.08.2017 г. в 22:52, golos

Податківці вирішили посилити відповідальність за порушення режиму тимчасового ввезення авто на іноземних номерах й уже розробили відповідний законопроект, що має внести зміни до Митного кодексу України. За словами заступника директора департаменту організації протидії митним правопорушенням Державної фіскальної служби (ДФС) Олексія Сівіріна,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть