Нам не зрозуміти: ЛуАЗ 967 у США за ціною Jeep Grand Cherokee

10.08.2017 г. в 10:30, mmr

ЛуАЗ-амфібія навіть в Україні зустрічається рідко, а в хорошому стані – тим паче. Що вже говорити про Америку, де ЛуАЗ 967 майже те саме, що ексклюзивний суперкар.

У США виставили на продаж ЛуАЗ 967 з консервації. Як стверджує продавець, автомобіль 1981 року випуску перебуває у прекрасному стані.

Заявлений пробіг ЛуАЗ 967 – лише 1 тис. миль. Як можна побачити з фотографій, це медичний варіант, укомплектований тентом, кисневим інгалятором і лебідкою самовитаскування.

ЛуАЗ у США оцінено в $12 590. За такі гроші в Америці зовсім не складно підшукати порівняно свіжий Jeep Grand Cherokee і не тільки.

З іншого боку, раритетний ЛуАЗ–амфібія не йде у жодне порівняння з сучасними авто «широкого вжитку». А особливо – в Штатах.

ЛуАЗ 967 вважається машиною трьох стихій, оскільки цей транспортер може проїхати практично скрізь на землі, десантуватися з парашутом і самостійно плавати.

загрузка...
Еще одна новость

«Лицом в асфальт»: неудачная попытка мотоциклиста объехать пробку

10.08.2017 г. в 10:30, avtoblog

Один из самых важных преимуществ мотоциклиста - возможность объехать длинную пробку, не нарушая покоя автомобилистов. Ведь двухколесный «товарищ» проедет в тех местах, где авто никак не сможет втиснуться. Но даже у мотоциклистов бывают «эпикфейлы». Несколько мотоциклистов юрко проезжали между стоявших авто, но второму из них очень не повезло. Похоже,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

“Литовські номери” можуть стати політичним фактором

10.08.2017 г. в 10:30, provse

Ситуація, коли сорокамільйонний народ “у центрі Європи” загнаний кількома виводками ненажерливих глитаїв у глухий кут бідності, але змушений тими ж потворами (порошенки, васадзе та ін.) купувати вживані авто за найвищими в Європі чи й у світі цінами, є феноменальною. Кілька років тому вони пішли й далі: тепер найдешевшу категорію авто, взагалі, неможливо…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть