Армагедону не сталося: водії дисципліновано сплачують за паркування

10.08.2017 г. в 19:34, vechirniykiev

Чергова урбаністична революція впевнено завойовує Київ. Сьогодні введені в дію нові правила паркування, згідно з якими працівники платних парковок не мають права брати гроші у автомобілістів. Журналіст вирішив особисто побачити, як це виглядає на практиці.

За словами Віктора, працівника парковки біля Національного оперного театру, особисто йому, нові правила значно спростили життя. Більшість киян дисципліновано сплачують гроші у паркоматі, прикріпляють заздалегідь куплені талони на лобове скло, або залишають їх на приладовій панелі авто.

- Люди досить спокійно реагують на нові правила. В центрі Києва більшість водіїв дисципліновані. Залишив автомобіль, сплатив необхідну суму або прикріпив талон. Втім, бувають і вийнятки. Деякі забувають сплатити, або залишити талон на видному місці. Повертаються, а на "двірнику" прикріплено повідомлення про штраф. Думаю, необхідно, що пройшов деякий час, щоб всі звикли, - розповідає Віктор.

Приємні результати вкотре доводять, що боротьба проти корупції та свавілля починається із повсякденності. Сподіваймося, що кияни швидко звикнуть до нових правил,які вже суттєво наблизили нас до європейських стандартів міського життя.

загрузка...
Еще одна новость

Почти по Гоголю. Художник придумал, как заманить беспилотное авто в "безвыходную" ловушку

10.08.2017 г. в 19:34, glavnoe

Художник Джеймс Бридл с помощью двух окружностей показал, как заманить беспилотник в ловушку и блокировать его движение Автор работы нарисовал на трассе линии, которые система беспилотника приняла за дорожную разметку, передают Нескучные новости со ссылкой на Techcrunch. Система самостоятельного вождения интерпретирует линии на дороге как дорожную…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Свинья указала дорогу гонщику

10.08.2017 г. в 19:34, autorambler

Непривычная задача выпала на долю водителя - все-таки не каждый день трассу для заезда рисует знаменитая хрюшка. Животное по кличке Пигкассо намалевало кисточками разноцветную картину. Специалисты компании Nissan выбрали несколько линий, смоделировав гоночную трассу, на которую и отправили автомобиль Skyline. За рулем был профессиональный гонщик…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть