Порівняння цін на нерозмитнені авто в Україні і в Європі

10.08.2017 г. в 20:35, mmr

Одні вважають, що ціни на нерозмитнені авто у Україні значно вищі, ніж у Європі. Інші, навпаки, впевнені, що дешевше купити їх тут, ніж гнати з ЄС.

Є думка, що вигідніше і найпростіше купити нерозмитнене авто в Чернівцях, де розташований чи не найбільший ринок нерозмитнених авто в Україні.

Авторинок у Чернівцях є певним аналогом промтоварного ринку «Сьомий кілометр» в Одесі. Тут можна не тільки добрати машину з Європи на будь-яку кишеню, а й поспілкуватися з так званими «верблюдами» (нерезидентами, що ввозять машини на єврономерах).

До вашої уваги – два відео про нерозмитнені авто в Чернівцях і ціни на них,у порівнянні з вартістю аналогічних автомобілів у Литві та інших країнах ЄС.

загрузка...
Еще одна новость

Армагедону не сталося: водії дисципліновано сплачують за паркування

10.08.2017 г. в 20:35, vechirniykiev

Чергова урбаністична революція впевнено завойовує Київ. Сьогодні введені в дію нові правила паркування, згідно з якими працівники платних парковок не мають права брати гроші у автомобілістів. Журналіст вирішив особисто побачити, як це виглядає на практиці. За словами Віктора, працівника парковки біля Національного оперного театру, особисто йому,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Почти по Гоголю. Художник придумал, как заманить беспилотное авто в "безвыходную" ловушку

10.08.2017 г. в 20:35, glavnoe

Художник Джеймс Бридл с помощью двух окружностей показал, как заманить беспилотник в ловушку и блокировать его движение Автор работы нарисовал на трассе линии, которые система беспилотника приняла за дорожную разметку, передают Нескучные новости со ссылкой на Techcrunch. Система самостоятельного вождения интерпретирует линии на дороге как дорожную…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть