У Мінінфраструктури повідомили, скільки прослужать нові українські дороги

12.08.2017 г. в 14:30, informator

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, скільки прослужать нові автошляхи країни.

За словами чиновника, всі дороги, які будують в Україні цьогоріч, мають 5-річну гарантія.

“Кожна дорога, яка будується цього року, має 5-річну гарантію, ми переходимо вже до 10-річної гарантії, ми запроваджуємо незалежну систему моніторингу якості, ми запроваджуємо систему FIDIC”, – сказав Омелян в ефірі телеканалу 112.

Він висловив надію, що йдеться про 2-3 тис. км доріг.

“Дійсно, 2 тис. км, я сподіваюся, будуть 2,5 тис. або близько 3 км відремонтованих капітальним чином з 5-10-річною гарантією цього року. Це менше 2% від усієї мережі. Але ми це мусимо зробити. Саме тому я неодноразово звертався до уряду і продовжую це робити. Навіть Дорожнього фонду у наступному році, запланованого на 30 млрд, недостатньо. Нам треба 50, а краще 100 млрд для того, щоб повноцінно дати країні результат, щоб пробити ці пробки, які в найважливіших артеріях, поєднуючи схід і захід, північ і південь України. Тут для нас ключове питання”, – уточнив міністр.

За його словами, цього року на дороги планували витратити 30-35 млрд грн, наразі є трохи більше 16 млрд грн.

“Ми цього року вперше перевірили усі дороги, які були відремонтовані у 2015-2016 роках, на усіх дорогах, де були дефекти, ми виставили відповідні претензії до підрядників і всі вони були усунуті, крім декількох випадків, тут ми пішли у суди. Що мене тішить, що в нас немає компаній-одноденок… Зараз після перевірки абсолютна більшість компаній визнала дефектні акти і самостійно за власний кошт відремонтували проблемні ділянки. Я більше, ніж переконаний, що ми збережемо цю тенденцію”, – розповів Омелян.

загрузка...
Еще одна новость

Як рекламують автомобілі ЗАЗ покупцям

12.08.2017 г. в 14:30, mmr

Сьогодні Запорізький автомобільний завод збирає чотири моделі – ЗАЗ Forza, Vida, Lanos і Sens. Всі вони входять в ТОП найдешевших автомобілів, представлених на ринку. Проте, обсяги продажів ЗАЗ падають. Журналісти зробили підбірку відеороликів, щоб подивитися, як продукцію ЗАЗу підносять покупцеві, пише gazeta.ua. ЗАЗ Forza ЗАЗ Forza – автомобіль…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Власників нерозмитнених авто штрафуватимуть на декілька сотень тисяч гривень

12.08.2017 г. в 14:30, ictv

Суди почали штрафувати власників авто з іноземною реєстрацію. Причому штрафи присуджують значні – декілька сотень тисяч гривень. У відповідь власники таких авто погрожують бунтами. Чи допоможе накладення великих штрафів зупинити напівлегальну контрабанду машин? Користуючись прогалинами в законодавстві, українці продовжують масово завозити автомобілі…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть