Українця позбавили водійських прав на 62 роки

13.08.2017 г. в 09:36, automotoclub

Один українських автомобілістів встановив своєрідний "атирекорд".

Житель міста Мукачево в Закарпатській області позбавлений водійських прав на 62 роки. Дану інформацію оприлюднило регіональне управління Національної поліції.

Починаючи з серпня 2016 року у чоловіка було складено 35 адміністративних протоколів, 16 з яких за водіння автомобіля в нетверезому вигляді. Сума штрафів, які він не сплатив, оцінюється в 300 тисяч гривень.

Даний громадянин має кілька кримінальних правопорушень: за зберігання наркотиків, злочини проти довкілля та крадіжку. При цьому ні на одне засідання суду чоловік не з'явився і не клопотав про відкладення розгляду справ. Також в поліції повідомили, що суд не може вилучити автомобіль, адже він не належить чоловікові.

загрузка...
Еще одна новость

Таможенники рассказали о методах «ловли» автомобилей на иностранных номерах

13.08.2017 г. в 09:36, hvylya.net

Чиновники таможни рассказали, что проводят рейды с полицией, чтобы выявить нарушителей, которые ездят на авто с иностранными номерами. «Проблема в том, что не так уж много прав у полиции, еще меньше прав у таможенников останавливать такую машину. Случались прецеденты, что сотрудница одной из таможен просто вызывала такси с такими номерами в таможню…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Визначено дороги, які стануть платними в Україні

13.08.2017 г. в 09:36, automotoclub

До українського парламенту подано законопроект № 6766 «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України у сфері будівництва та експлуатації автомобільних доріг». Документ спростовує чутки про те, що всі дороги стануть платними. Про це сказала директор ДП «Укрдорінвест» Олена Криворучко. «Хотілося б розвіяти міф про те, що платні дороги в Україні…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть