В Україні вводять кримінальну відповідальність для водіїв за порушення ПДР

13.08.2017 г. в 15:57, automotoclub

Як повідомив народний депутат Антона Геращенко, в Україні обговорюється ідея криміналізації повторного водіння у п’яному вигляді.

Імовірно, це будуть умовні терміни. Як думаєте, чи вплине перспектива отримати «термін» на тих, хто любить випити за кермом?

– Звичайно, вплине. Я впевнений що «рецидивісти», які люблять випити за кермом і потім «повирішувати» це в судах уже будуть замислюватися, чи зможуть вони «повирішувати» або ж отримають кримінальну справу і «мітку» на все життя. Чекаємо реформу судової системи.

Якщо введуть градацію ступінь сп’яніння і покарання, чи може це призвести до того, що п’яних за кермом буде більше? Водії будуть прораховувати кількість алкоголю у відповідності зі своїми фінансовими можливостями і зв’язками?

– Особисто я не підтримую підняття проміле для автолюбителів, не для нашої країни поки що такі нововведення. Як показує практика, у нас люди не знають міри: там, де один келих пива, там і другий. І я завжди наводжу приклад: зараз допустима норма це 0,2, так ось, уявіть собі, людина після цілого робочого дня, втомлений або ж, припустимо, з дороги приїхав додому, або до друзів і випив літр пива (як хочуть ввести допустимість) . Літр пива для чоловіка вагою в 90 кілограм це і є приблизно 0,5 0,6 проміле. Уявіть собі, втома плюс літр пива і це все допустимо за законом. Я вважаю що це не правильно.

загрузка...
Еще одна новость

Поймать волну на внедорожнике и остаться в живых

13.08.2017 г. в 15:57, autorambler

Видео этого происшествия в Квинсленде (Австралия) точно отобьет охоту заезжать на автомобиле в воду на океанском побережье. С океаном шутки плохи. Туристы из Германии проверили эту известную всем истину на своей шкуре. Как ни странно, никто не пострадал.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Взрывная ревность: девушка разгромила машину парня за подозрение в измене

13.08.2017 г. в 15:57, autorambler

Еще одна история, когда за измену наказывают, вымещая гнев на автомобиле. Ролик начинается с перепалки между парнем и девушкой. Судя по обрывкам разговора, она подозревает его в измене, на что он отвечает: «Это был не я, а ее друг». А дальше разборка перерастеат в побоище.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть