КМЗ “Kиїв” – унікальний прототип міні-вантажівки (Фото)

13.08.2017 г. в 22:23, mmr

КМЗ «КИЇВ» – легка, маневрена вантажівка для доставки малих партій вантажів, розроблена в період з 1959 по 1962 рік конструкторами Київського мотоциклетного заводу. Перший варіант (КМЗ-1) оснащувався двигуном від мотоцикла К-750, який розташовувався під кузовом. У блоці з силовим агрегатом працювала 4-ступінчаста мотоциклетна коробка, тому вона не мала заднього ходу, на задньому мосту, для цієї задачі була встановлена ​​ще одна додаткова КПП. Невеликі колеса – 5.00-10 від інвалідної мотоколяски, рульове управління і гальма від «Москвича-402». Кабіна з коротким капотом і гнутим вітровим склом виглядала цілком сучасно.

Дослідні зразки фургона (КМЗ-4) і машини з бортовою платформою (КМЗ-3) також оснащувалися двигуном з повітряним охолодженням від серійного мотоцикла К-750. Автомобіль був оснащений рамою лонжероного типу, вантажною платформою з пластмасовими бортами, незалежною підвіскою передніх коліс. Рульове управління, гідравлічні гальма і колеса були запозичені у Запорожця.

Цільнометалева кабіна була зміщена вперед завдяки невеликим розмірам двигуна, який був розташований перед керованими колесами. Така компоновка дозволила рівномірно розподілити навантаження на осі і використовувати задні односхилі колеса, крім того дизайнери отримали більшу свободу при створенні екстер’єру машини.

У 1962 році був виготовлений т.зв. «Армійський» варіант вантажівки – КМЗ-5, він відрізнявся посиленою рамою, торсіонною підвіскою задніх коліс, сталевою кабіною – з вирізами замість дверей і брезентовим тентом. У серію «Київ» так і не пішов, тому київський завод не мав можливостей для випуску автомобілів.

загрузка...
Еще одна новость

Власний досвід розмитнення авто з Польщі

13.08.2017 г. в 22:23, obozrevatel

Дружина пригнала нам з Польщі, розмитнили, поставили на українську реєстрацію. На все про все всього 5500у.е. Це з усіма податками, акцизами, розмитненням, постановкою на облік, дорогою, проживанням та ігшими дпібними витратами. Чітко вклалися в суму, яка залишилася після продажу мого старенького Сітроєна 2006го року. А ця крихітка 2010го, з невеликим…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как купить иномарку «по дешевке» и не нарушая закон

13.08.2017 г. в 22:23, autonews

Напомним, что в июле прошлого года парламент принял законопроект №3251 — до 2018 года ставку акциза на ввоз автомобилей значительно сократили. Если до этого за автомобиль с двигателем до 1000 кубических сантиметров приходилось платить от 1,09 до 1,44 евро за каждый сантиметр, после нововведения ставку снизили до 0,102 евро. Так, если в 2015-м…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть