Пригін авто під розмитнення

14.08.2017 г. в 13:53, autocentre

В Україні щомісяця зростає кількість первинних реєстрацій уживаних автомобілів. А це означає, що дедалі більше українців приганяють авто з Європи під розмитнення.

Уже багато сказано і розказано, як пригнати авто з Європи в Україну. Але насправді ця тема невичерпна і завжди актуальна. Особливо, коли йдеться про реальну історію від першої особи.

Це відео розповідає про вибір, купівлю і розмитнення ввезеної з Європи машини. Крім пригону автомобіля під розмитнення і необхідних для нього документів, автор ділиться особистим враженням про країни ЄС, де варто шукати машину, а де є ризик стати жертвою шахрайства.

загрузка...
Еще одна новость

Несколько основных ошибок украинских водителей на магистралях Европы

14.08.2017 г. в 13:53, uainfo

Безвиз ощущается. Количество автомобилей с украинскими номерами, на европейских дорогах, значительно увеличилось. И они очень заметны. Заметны тем, что украинские автомобили в основном: - люксовых марок, - больших объемов бензиновых двигателей, - внедорожники (абсолютно бесполезные и расточительные на автобанах) - черного цвета. Но,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

“Сиди в машині, пан”. Польські поліцейські приструнили українців з “Дорожнього контролю” (Відео)

14.08.2017 г. в 13:53, strana

Активісти організації “Дорожній контроль” в Польщі намагалися задиратися з місцевими патрульними, як звикли це робити в Україні. Так, українці намагалися дізнатися причини зупинки їх транспортного засобу, але поляки заявили, що мають право не пояснювати. Польські копи також оглянули авто. “У вас можна без причини зупиняти?, – Можна”. Спробу пасажира,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть