Нерозмитнені авто: що треба знати про автомобіль з-за кордону (відео)

15.08.2017 г. в 07:30, infomist

Все частіше в українському суспільстві постає питання використання вживаних автомобілів з-за кордону без української реєстрації. Адже з кожним роком в Україні збільшується кількість власників таких транспортних засобів. За даними державної фіскальної служби на кінець 2016 року в Україну ввезено на умовах тимчасового ввезення близько 600 тисяч автомобілів і щороку їх стає більше.

Про це інформує “Антена”.

Українці дедалі частіше цікавляться, як дешево придбати авто на іноземній реєстрації, та при цьому не платити податки.

Таких "схем" існує декілька, але найбільш популярні дві:

Перша – ввезти авто в режимі транзиту та порушити передбачені законом строки. В такому випадку фірма, що зареєстрована у Литві, оформляє на українця авто строком на 50 років. Термін перебування такого автомобіля – 5-10 днів. За перевищення дозволених днів на кордоні виписується штраф на суму у 8,5 тис грн.

Друга — їздити на автівці друга-іноземця. За цією схемою громадянин ЄС завозить авто в Україну і передає її (насправді продає) з довіреністю покупцю-українцю.

Однак митники запевняють, що в Україні не існує легальних методів придбання транспортних засобів без сплати податків та зборів.

17 травня Вищий адміністративний суд України ухвалив перше рішення щодо водія авто з іноземними номерами, призначивши штраф у розмірі 420 тис грн і конфіскувавши машину. Що фактично стало прецедентом для України.

Після цього суспільство сколихнуло питання – чи стане це явище більш масовим?

Втім таке покарання ні на крок не наближає до вирішення даної проблеми.

На початку 2016 року у Верховній Раді був зареєстрований проект закону №5567, покликаний врегулювати використання автівок, що потрапляють до України за різними нелегальними схемами. Ініціювали акт 95 депутатів з різних фракцій.

Проте профільний комітет відхилив законопроект, мотивуючи це тим, що "він суперечить рівності громадян, що придбали авто із сплатою всіх податків".

Депутати пообіцяли розробити інший законопроект, який задовольняв би всі сторони, однак це залишилось тільки словами. В той же час кількість машин з іноземною реєстрацією тільки зростає, і проблема набуває загрозливих масштабів.

загрузка...
Еще одна новость

В России устроили курьезное "двухэтажное" ДТП: опубликовано фото «Апостроф»

15.08.2017 г. в 07:30, facenews

В сети опубликовали фото курьезного ДТП, которое произошло в российском городе Тула. Фото инцидента было опубликовано в Twitter Рогозин-на-орбите. Инцидент произошел на улице Фридриха Энгельса в Туле, передает Тульская служба новостей. Анастасия Коробейникова в одной из групп "ВКонтакте" написала, что, по словам свидетелей ДТП, водитель…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На українських дорогах помічено рідкісний американський фургон

15.08.2017 г. в 07:30, autodriving

Цей легкий розвізний автомобіль досить рідкісний гість на українських дорогах, машина відрізняється ретро дизайном, хоча випускалася до 2011 року в Мексиці. Якщо хто не здогадався, мова піде про легкий фургон Сhevrolet HHR, яких на українських дорогах лічені одиниці. Абревіатура в назві розшифровується як Heritage Higr Roof (c англ. «Спадкоємець…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть