Стало відомо, наскільки зросли надходження від оплати паркування через мобільні додатки

15.08.2017 г. в 23:15, socportal

Серед столичних водіїв зріс попит на мобільні додатки для оплати паркування. Надходження, отримані таким чином, збільшились на 88%. Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов, коментуючи перші результати переходу на безготівкову форму оплати паркування.

«За перші два дні впровадження безготівкової оплати, що діє у столиці з 10 серпня, виручка, зібрана за паркування транспортних засобів через паркомати та мобільні додатки, становить 17 595 гривень. Із них 12 517 гривень – грошові надходження від «мобільного паркування». У порівнянні з аналогічним періодом липня поточного року надходження, отримані через мобільні додатки, збільшились на 88%. Такі показники свідчать про зростання довіри водіїв до безготівкової оплати паркування та користування сучасними методами розрахунків за парковку», – зазначив директор Департаменту.

Нагадаємо, що розрахуватись за парковку водії можуть за допомогою паркомату, sms, мобільного додатка, або придбавши місячну картку чи паркувальний талон у кіосках.

Директор Департаменту транспортної інфраструктури наголосив на неприпустимості обігу готівкових коштів на відведених паркувальних майданчиках столиці та подякував свідомим водіям які оплачують паркування та активно використовують сучасні платіжні системи.

загрузка...
Еще одна новость

Вантажівкам “пришиють” роги від тролейбуса

15.08.2017 г. в 23:15, avtoblog

Компанія Siemens створить у Німеччині дорогу з контактною мережею, призначеною для зарядки електричних вантажівок на ходу. 10 кілометрів такої дороги в Німеччині планують побудувати у 2018 році, пише Аvtoblog. Ідея полягає у використанні підвісної контактної мережі, схожої на ту, що встановлюється для пересування тролейбусів. Вантажівки з гібридною…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Беспилотные автомобили будут смягчаться ради спасения пешеходов

15.08.2017 г. в 23:15, hvylya

Американская компания Waymo получила патент на изобретение технологии смягчения некоторых элементов корпуса беспилотного автомобиля. Патент предполагает создание системы натяжителей, которая будет размещаться под гибкой обшивкой корпуса автомобиля. Если система определит по курсу машины пешехода и придет к выводу, что столкновение с ним неизбежно,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть