У Києві почали збирати великі суми коштів з водіїв

17.08.2017 г. в 09:02, automotoclub

У столиці серед водіїв зріс попит на мобільні додатки для оплати парковки, а отримані таким чином надходження збільшилися на 88% за два дні.

Про це заявляє директор департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації (КМДА) Сергій Симонов.

“За перші два дні впровадження безготівкової оплати, яка діє в столиці з 10 серпня, виручка, зібрана за парковку транспортних засобів через паркомати і мобільні додатки, становить 17,595 тис. грн. З них 12,517 тис. грн – грошові надходження від “мобільної парковки” . у порівнянні з аналогічним періодом липня поточного року надходження, отримані через мобільні додатки, збільшились на 88%”, – повідомив С.Симонов, якого цитує прес-служба КМДА у вівторок.

За його словами, такі показники “свідчать про зростання довіри водіїв до безготівкової оплати парковки і користування сучасними методами розрахунків за парковку”.

При цьому С.Симонов наголосив на неприпустимості обігу готівкових коштів на відведених майданчиках для паркування столиці.

У КМДА нагадують, що розрахуватися за парковку водії можуть за допомогою паркомата, sms, мобільного додатка або шляхом придбання місячної картки або паркувального талона в кіосках.

загрузка...
Еще одна новость

Манера общения сумских патрульных, или как стражи порядка паркуются на местах для инвалидов

17.08.2017 г. в 09:02, sumypost

Почти три тысячи просмотров в youtubе набрало видео alik kasya, которое опубликовано менее двух недель назад. В ролике идет речь о том, что патрульные полицейские паркуются на местах для инвалидов. Кроме того, манера общения стража правопорядка с гражданином вызвала не один десяток гневных комментариев пользователей сети.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Массовые штрафы грозят водителям в ближайшее время

17.08.2017 г. в 09:02, mmr

В Украине сейчас находится более 25 тыс. автомобилей с иностранной регистрацией с нарушением срока временного ввоза и свыше 27 тыс. — с нарушением транзитных сроков. Штраф в 300% применяют, если таможенники установили, что автомобиль не был вывезен. Был ввезен по одному закону, а используется по другому. Эксперты сообщили, что водителей авто на…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть