Патрульних відправлять пильнувати місця концентрації ДТП

17.08.2017 г. в 18:02, ukrinform

Патрульна поліція з метою запобігання зростанню кількості ДТП на українських дорогах планує наблизити наряди патрульних до місць найбільшої концентрації ДТП та до аварійно небезпечних ділянок автодоріг і організувати профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху.

Про це йдеться у відповіді Департаменту патрульної поліції Національної поліції України на інформаційний запит Укрінформу.

«З метою зниження високої аварійності та зменшення тяжкості наслідків планується здійснити наступні заходи: за результатами аналізу аварійності наблизити наряди патрульної поліції до місць найбільшої концентрації ДТП та аварійно небезпечних ділянок автодоріг; організувати та провести профілактичні заходи і практичні відпрацювання щодо профілактики правопорушень, які можуть призвести до ускладнення ситуації з безпекою дорожнього руху в регіонах, особливу увагу під час відпрацювання звертати на керування транспортними засобами у стані сп'яніння», - йдеться у відповіді на запит.

Зазначається, що з метою запобігання зростанню кількості ДТП на українських дорогах патрульною поліцією також планується націлити особовий склад підрозділів патрульної поліції на необхідність проведення профілактичних бесід з учасниками дорожнього руху, попередження та документування в першу чергу тих порушень ПДР, що впливають на стан аварійності та тяжкість її наслідків, зокрема фактів керування транспортними засобами водіями у стані сп'яніння.

Також патрульною поліцією, як уточнюється у документі, планується особливу увагу звернути на таку категорію учасників дорожнього руху, як, зокрема, пішоходи та велосипедисти та з урахуванням специфіки регіонів розробити плани забезпечення безпеки дорожнього руху.

загрузка...
Еще одна новость

Если кто-то захочет купить себе права, это может стоить очень дорого после нововведений МВД

17.08.2017 г. в 18:02, rupor

МВД планирует ввести фото- и видеофиксацию во время сдачи экзаменов на водительские права. Об этом заявил начальник Главного сервисного центра МВД Владислав Криклий. "Следующий этап в части экзаменов - у нас будет внедрение фото- и видеофиксации процесса сдачи экзаменов как в теоретической, так и (что для нас более приоритетно) в практической…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

И смех, и грех: Европейские автоугонщики не осилили «копейку»

17.08.2017 г. в 18:02, autonews

Автоугонщики не осилили старый ВАЗ-2101. Инцидент произошел в городе Нови-Йичин (Чехия). Полиция получила сигнал о подозрительных лицах, которые ходят возле старого ВАЗ-2101, припаркованного неподалеку от центра города. Полицейские сразу же выехали на место происшествия. Как оказалось, старую советскую «копейку» действительно пытались похитить.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть