Чорний ринок машин на єврономерах становить загрозу для держави, - аналітик

17.08.2017 г. в 23:46, hromadskeradio

Коментує транспортний аналітик Віктор Загреба.

Віктор Загреба стверджує, що чорний ринок незареєстрованих автомобілів є небезпечним.

«Вони доступні всім, що вони без реєстрації, їх можна купити без документів, без водійських посвідчень, і держава не знає, хто реально їздить на цій машині, і хто є її реальним володарем в цей момент.

І це підвищує ризики для всіх, хто живе в нашій країні, травмуватися та загинути в ДТП.

Чому це небезпечно, на мою думку? Свого часу людство зрозуміло, що автомобіль – це не звичайний товар. Це особливий товар, і якщо неправильно його експлуатувати, він дуже загрожує людям, як тим, хто ним користується, так і стороннім людям. Автомобіль має велику масу та велику швидкість, тому в нього є потенціал вбити людей.

Відтак суспільство почало створювати запобіжники: правила дорожнього руху, інститут реєстрації, що на кожному автомобілі мусить бути унікальний номер, інститут перевірки рівня водійської майстерності, технічний огляд тощо.

Цей наплив незареєстрованих машин, коли їх можна купити, як велосипед, нівелює оці базові принципи, які були збудовані 100 років тому. Держава не присвоює номер, держава без поняття, хто їздить на цій машині і держава, не перевіряє, чи водій психічно здоровий, чи є в нього руки-ноги. А в нас зараз таку машину може купити людина без рук, без ніг, без водійського посвідчення, а тільки тому, що в неї є 2 тисячі доларів. Це дуже погано», — розповідає Віктор Загреба.

Аналітик зазначає, що коли люди купують машини на закордонних номерах, вони дуже ризикують.

«Машина юридично не їхня, лише фізично – вони отримали ключи та віддали за неї гроші. А юридично вони ніякого стосунку до цього автомобіля не мають. Люди збирали гроші, а в них можуть цю машину забрати і вже не повернуть. Тобто люди пішли на ризики – юридичні і фінансові. Це здається вигідно, але це ризиковано», — пояснює Віктор Загреба.

загрузка...
Еще одна новость

Редкие кадры с видеорегистраторов: когда аварии не избежать

17.08.2017 г. в 23:46,

Видео, после которого каждый водитель захочет понизить скорость: Видео не для слабонервных, ведь каждая запись из видеорегистратора - неминуемая авария, где-то более сложная, где-то с минимальным уроном. Но, может после просмотра этого ролика, каждый водитель снизит скорость на трассе.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водителям подсказали, как спасти номера от воров

17.08.2017 г. в 23:46, znaj

В Украине достаточно распространены кражи автомобильных номеров. Полицейские рекомендуют владельцам машин самим позаботиться о том, чтобы не стать жертвой воров. Прежде всего, необходимо заменить стандартное крепление номеров на более сложное. Специалисты рекомендуют специальные "винты-секреты". Их можно открутить с только помощью специального ключа,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть