Експерт розповів, яких цін на пальне чекати водіям восени

18.08.2017 г. в 11:59, unn

Традиційно ціни на пальне в Україні формуються на основі двох чинників: вартість нафтопродуктів на кордоні та курс валют. Про це під час прес-конференції повідомив журналістам експерт паливного ринку, директор спеціальних проектів ТНЦ "Психея" Геннадій Рябцев.

"Якщо у нас на кордоні протягом двох тижнів зростає вартість гуртових партій нафтопродуктів на 1%, - це означає, що через 2 тижні існує велика ймовірність подорожчання палива на 10 копійок. Тобто, 1% - 10 копійок, якщо йдеться про гуртові ціни на кордоні.

Якщо протягом 2 тижнів ми маємо "зайву" гривню у курсі долара, то це означає, що через 2 тижні, можливо, зміняться ціни на бензин і дизпаливо десь приблизно на 60 копійок з літра. Тобто, плюс 1 гривня у курсі долара - через 2 тижні 60 копійок на літрі," - пояснив він.

За словами Г.Рябцева, ймовірність впливу другого чинника є набагато вищою, тому що гуртові ціни залежать від нафтових котирувань, а підстав на суттєве зростання котирувань нині немає.

Експерт додав, що останнім часом на цінову поведінку ринку пального в Україні відчутно впливає попит з боку автомобілістів.

"Більшість трейдерів, особливо ті, які сплачують податки і збори у повному обсязі, не зацікавлені у завищенні вартості нафтопродуктів. Вони свідомі того, що будь-яке підвищення призведе до відтоку споживачів на заправки і в мережі, які пропонують паливо за меншими цінами," - пояснив він.

загрузка...
Еще одна новость

Включая пожизненное: в Раде предложили ужесточить наказание за пьяное вождение

18.08.2017 г. в 11:59, obozrevatel

В Верховную Раду будет внесен законопроект, предусматривающий ужесточение ответственности за вождение авто в нетрезвом состоянии. Об этом сообщил в своем Facebook народный депутат от Радикальной партии Игорь Мосийчук, комментируя значительное увеличение числа пьяных ДТП в Украине. "Закон, который будет предусматривать усиленную ответственность…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Полиция отобрала автомобиль у киевлянина (видео)

18.08.2017 г. в 11:59, kiev.sq.com.ua

У киевлянина полицейские отобрали автомобиль за нарушение Правил дорожного движения. Об этом сообщил "Киев Оперативный" в Facebook. После нарушения правил движения водителю автомобиля Opel удалось уговорить патрульных не эвакуировать его автомобиль. Но через несколько минут нарушитель, пересекая перекресток на запрещающий знак светофора, попался…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть