Машини на «єврономерах» потрапили під підозру

20.08.2017 г. в 22:35, mmr

Стрімке зростання числа автомобілів європейської реєстрації, які перебувають на території України, вже став причиною вираження масового невдоволення. Власники подібних автомобілів частіше за інших виявляються помічені за кермом в нетверезому вигляді і агресивному водінні. Підтверджують подібні спостереження і службовці поліції, які стверджують, що до половини всіх ДТП відбуваються власниками «єврономерів».

З іншого боку, було б несправедливим стверджувати, що правила дорожнього руху порушуються виключно автомобілістами на «єврономерах». Наприклад, користувачі соціальних мереж висловили думку про можливу причетність власника нерозмитненої BMW до дорожньо-транспортної пригоди, сліди якого видно на автомобілі неозброєним оком. З урахуванням того, що на капоті автомобіля є вм’ятина, а лобове скло розбите, користувачі висунули припущення, що автомобіль може перебувати в розшуку.

Пізніше подібні підозри було спростовано іншим користувачем, який на доказ своїх слів доклав фотографії, з яких випливає, що причиною отриманих ушкоджень стало впале на автомобіль дерево.

загрузка...
Еще одна новость

Образумить неадекватов: Рада уже осенью проголосует важнейший закон для автомобилистов

20.08.2017 г. в 22:35, autonews

Пьяные водители — одна из главных угроз на дорогах. Прошлой ночью на Лесном массиве в Киеве 5 патрулей полиции гонялись за Porsche Panamera, водитель которого, как оказалось, напился и, вообще не имея прав, «взял погонять» машину у брата. Чудом никого не убил. После недавней череды жутких ДТП, в которых по вине пьяных погибли дети, в Раде собираются…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В этой аварии загорелись почти все

20.08.2017 г. в 22:35, autorambler

Проблема с двигателем привела к страшному ДТП на гоночной трассе. Зрители на Evergreen Speedway в Вашингтоне стали свидетелями огненного побоища. У водителя Трентона Мориарти взорвался двигатель, из-за чего на гоночной трассе оказалось очень много масла. Из-за пролива гонщики Тайлер Таннер и Джефф Найт врезались в ограждение, машины загорелись.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть