Частині українських водіїв доведеться змінити вид палива

22.08.2017 г. в 12:57, mmr

До нещодавнього часу, переходити на використання газових установок в машинах було досить економічно вигідною справою, однак на сьогодні все змінилось, пише automotoclub.info.

За період з 18 по 21 серпня ціна автогазу в великих мережах в Києві зросла в середньому на 1,5 грн/л – до 14,99 грн/л. Про це повідомили в “Консалтинговій групі А-95”, посилаючись на власний ціновий моніторинг ринку.

Роздрібні ціни на зріджений газ оновили рекорд. Попередній пік 13,2 грн/л був зафіксований у вересні 2016 р. Основним фактором подорожчання аналітики називають брак ресурсу.

“Імпорт ЗВГ в серпні планується на рівні 90-100 тис. т, тоді як мінімальна потреба нами оцінюється в 120 тис. т. Дефіцит в розмірі 20% – ключовий фактор занепокоєння ринку”, – говорить аналітик Артем Куюн.

загрузка...
Еще одна новость

Халатность или "крышевание": почему полицейские не справляются с бумом автоугонов

22.08.2017 г. в 12:57, today

В Киеве произошел беспрецедентный случай - у замглавы Нацполиции Украины угнали служебный Lexus. Но правоохранители продемонстрировали небывалое рвение, за неделю задержав банду и вернув шефу машину в целости и сохранности. Небывалое потому, что по статистике в Киеве силовики находят лишь каждый десятый угнанный автомобиль. -- “Обычные не ищут“ Служебный…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На власників авто на «бляхах» чекають нові сюрпризи

22.08.2017 г. в 12:57, business

Місцеві патрульні з митниками проводять рейди та штрафують водіїв за митні правопорушення. Однак юристи кажуть, що патрульні не мають повноважень здійснювати такі перевірки, а компетенція митників лише в прикордонній та митній зоні. Сьогодні все більше автомобілів з європейською реєстрацією можна побачити на вітчизняних дорогах. За даними…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть