Українці все частіше купують старий радянський “металобрухт на колесах”

23.08.2017 г. в 19:54, mmr

Українці купують дешеві автомобілі на вторинному ринку. Найпопулярніші автомобілі за перше півріччя 2017-го – ВАЗ.

Про це повідомляють в аналітичній службі OLX.

Найпопулярніші серед покупців моделі – ВАЗ. На першому місці – ВАЗ 2101 (9%). У народі цей автомобіль називають “копійка”. На другому місці опинився ВАЗ 2106 – 7,1%.

Daewoo Lanos-Sens користується серед покупців меншим попитом. Купівля автомобілів цієї марки становить 5,2% від усіх продаж.

Серед машин іноземного виробництва найбільш популярні серед українських покупців Opel Vectra (3,2%) та Volkswagen Golf (2,7%).

Найпопулярніша марка авто серед покупців – ВАЗ – 30%. На другому місці – німецькі Volkswagen (7%) та Opel -(6,1%).

“Багато українців віддали перевагу старим “німцям”. У списку з’явилися марки Mercedes, BMW і Audi. Німецька якість і надійність не поступаються позицій навіть в вживаних автомобілях. Одне місце відійшло “американцям” Ford, багато машин якого для європейського ринку також збираються в Німеччині”, – повідомляють аналітики OLX.

Водночас в Україні зростає кількість зареєстрованих електромобілів. За перше півріччя 2017-го українці купили 1668 автомобілів. Це на 165% більше, ніж минулого року. Найпопулярніша модель – Nissan Leaf. Українці зареєстрували 1419 автомобілів цієї марки.

загрузка...
Еще одна новость

В США назвали лучший автомобиль для подростков

23.08.2017 г. в 19:54, avtoblog

Триумфатор был выбран по критериям технологии превентивной безопасности, а также высокого качества автомобиля в целом. Универсал Subaru Outback 2017 модельного года был назван американским информационным агентством U.S News & World Report победителем в номинации «Лучшие автомобили для подростков». Как рассказали в пресс-службе японской компании,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Skoda готує новий недорогий автомобіль

23.08.2017 г. в 19:54, mmr

Чеський автовиробник Skoda не відмовляється від ідеї створення нової бюджетної моделі, призначеної для країн, що розвиваються. На початку року стало відомо, що Skoda створює бюджетну модель спільно з компанією Tata, проте минулого місяця стало відомо, що за цим проектом обидві компанії припинили співпрацю, так як не змогли знайти спільного рішення…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть