Водіям повідомили про новий податок, який треба сплатити вже негайно

24.08.2017 г. в 23:00, autodriving

Власникам автомобілів повідомили про новий вид податку на їх транспортний засіб, який необхідно сплатити до кінця серпня 2017 року. На які автомобілі податок поширюється і кому його потрібно сплатити, повідомляє прес-служба УКРІНФОРМ.

Об’єктами оподаткування для транспортного податку в цьому році виступають легкові машини, які були випущені не більше п’яти років тому, а середня ціна такого транспорту становить понад 375 розмірів мінімальної зарплати, яка встановлена ​​законом на початок січня 2017 звітного року.

Так, сума податку становить 25 тис. грн на рік за кожне легкове авто, яке є об’єктом стягнення податку.

Відзначається, що в обов’язки фіз- і юросіб входить обов’язкова сплата транспортного податку.

Крім того, платити податок повинні і нерезиденти, легкові автомобілі яких зареєстровані в Україні.

Що стосується юросіб, то вказаний податок сплачується авансовими внесками щокварталу до кінця наступного за звітним кварталом місяця і ці внески відображаються в податковій декларації за рік.

Для фізосіб податок сплачується за 60 днів з дня, коли фізособа отримала повідомлення про сплату.

Повідомляється, що такі повідомлення платникам повинні були відправити до початку липня звітного року, внаслідок чого такий податок необхідно сплатити до кінця серпня цього року.

загрузка...
Еще одна новость

5 головних фінансових помилок при купівлі автомобіля

24.08.2017 г. в 23:00, mmr

Часто люди роблять помилки, які призводять до розчарувань після покупки. Але якщо нам вдасться уникнути цих помилок, то процес і результат покупки будуть приносити радість або принаймні не будуть занадто стресовим. Нижче розповімо про 5 помилок, які люди роблять при купівлі автомобіля. -- Ми занадто багато думаємо про ціну Коли ми говоримо…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Що робити, якщо винуватець ДТП хоче уникнути відповідальності

24.08.2017 г. в 23:00, ictv

Раптом Ви чи ваші знайомі потрапили у аварію, а винуватець ДТП намагається уникнути відповідальності. Не опускайте рук. Наш колега і адвокат Ярослав Куц розкаже, що робити в такій ситуації. Цю новину не обговорював лише ледачий. Скандальна ДТП з екс-мером Умані шокувала усіх. 74-річна жінка протаранила кілька автомобілів і збила на смерть пенсіонерку.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть