Експерт радить водіям на кілька тижнів перейти з газу на бензин

25.08.2017 г. в 14:20, ictv

Автомобільний газ продовжує дорожчати на всіх заправках. Від початку серпня ціна зросла майже на 5 гривень за літр палива. Середня ціна палива уже досягнула рекордних показників – перевалила за 16 гривень за літр. Водночас, ціна на бензин залишається на попередньому рівні – 25-26 гривень за літр палива. Кому вигідне таке подорожчання палива і що буде з ціною далі? Відповіді знає експерт з питань енергетики Леонід Косянчук.

Леонід Косянчук – експерт з питань енергетики, екс-директор департаменту нафти і газу Міністерства палива та енергетики України.

«Я насправді думаю, що це наслідки тих дій, які на початку року проводило наше СБУ синхронно з Федеральною службою експортного контролю Російської Федерації. І ті всі заходи, в яких були задіяні Міністерство економічного розвитку України, Укрзалізниця, коли у 13 незалежних трейдерів скрапленого газу блокувалися цистерни по 110 днів під надуманими приводами. Якщо вірити словам депутата Лещенка, то відбувалося віджимання ринку в бік структур пана Медведчука. Таким чином, була зруйнована диверсифікована система постачання газу незалежними трейдерами. Що зараз відбувається? Спеціально був створений дефіцит палива».

Експерт радить: якщо наші споживачі на тиждень-два перейдуть на традиційний вид палива – на бензин, то, на його думку, ситуація дуже швидко зміниться. Як в наших комунальних тарифах: поки населення платить – тарифи збільшують. Ось так і в газі. Поки його купуватимуть – ціна ростиме.

загрузка...
Еще одна новость

Первый белорусский электромобиль создали на базе Geely

25.08.2017 г. в 14:20, autocentre

В Беларуси представили первый электрокар собственной разработки. Создавали прототип специалисты национальной академии наук и вполне возможно, что модель запустят в производство. В основе белорусского электромобиля лежит седан Geely SC7, который собирается в этой стране на предприятии “БелДЖИ”. Однако вместо бензиновой четверки он оснащен электромотором…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На парковке найдена уникальная Lamborghini за $300 тысяч

25.08.2017 г. в 14:20, siteua

Коллекционеры давно уже устроили настоящую охоту за этим купе. Имя владельца неизвестно. В Токио на крытом паркинге обнаружили уникальный суперкар Lamborghini Countach1988 года. Заброшенный автомобиль припадает пылью на стоянке уже не первый год. Об этом сообщает ТопЖыр. Перед нами не просто культовый суперкар Lamborghini в финальной версии…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть