Нові штрафи для власників авто на іноземних номерах. Наміри ДФС

26.08.2017 г. в 22:48, interfax

Мінфін спільно з Мінекономрозвитку і торгівлі вже узгодили законопроект.

Державна фіскальна служба (ДФС) розробила проект закону, який передбачає штраф у розмірі вартості автомобіля за перевищення перебування транспортного засобу на території України більш ніж 20 днів. Про це під час прес-конференції заявив заступник директора департаменту організації протидії митним правопорушенням ДФС Олексій Сівірін, передає "Інтерфакс-Україна".

За словами Сівіріна, Міністерство фінансів спільно з Мінекономрозвитку вже узгодили законопроект, зараз документ перебуває в Державній регуляторної службі.

Сівірін також додав, що в окремих областях України митники спільно з Нацполіцією проводять рейди з виявлення порушників митного законодавства водіями автомобілів з іноземними номерами.

Чиновник пояснив: "Сьогодні проблема полягає в тому, що не так вже й багато прав у поліції, ще менше прав у митників зупиняти автомобілі на іноземній реєстрації. Був випадок, коли співробітниця однієї з митниць просто викликала таксі з такими номерами в митницю і потім складали протокол".

За даними громадської організації "Авто Євро Сила", в Україні налічується близько 3 млн автомобілів з іноземними номерами.

загрузка...
Еще одна новость

Удивительные советские автомобили, выпущенные в единственном экземпляре

26.08.2017 г. в 22:48, real

Думать о советском автопроме как об однообразной, лишенной воображения индустрии неверно. Вспомните хотя бы топ-десятку малоизвестных автомобилей позднего СССР, которые разрабатывались в Москве и Тольятти в 80-х годах. Более того, появлялись и уникальные автомобили, выпущенные крайне ограниченным «тиражом» или вовсе в единственном экземпляре. Причем…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Сети появились фото ранее неизвестного грузового "Запорожца"

26.08.2017 г. в 22:48, mmr

В Сети появилось фото грузовика "Снага", который должен был выпускаться на базе запорожского ЗАЗа, передает MMR. Оказывается, "Снага" ЗАЗ 2301 была разработана еще в 1995 году. Автомобиль имел грузоподъемность 1 тонну и был оснащен двигателем объемом 1,7 литров. Однако, по неизвестными причинам грузовик так и не запустили в серийное производство,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть