Коли необхідно заряджати акумулятор

27.08.2017 г. в 22:32, from-ua

Всім відомий принцип зарядки автомобільного акумулятора, проте, навіть ця, здавалося б, проста процедура, має свої нюанси, які ми зараз і розберемо, пише from-ua.com.

Найкраще заряджати акумулятор в гаражі, або будь-якому іншому критому приміщенні. На крайній випадок, можна зарядити акумулятор на вулиці, за умови, що погода тепла і немає опадів.

Так коли ж необхідно заряджати акумулятор?

Акумулятор потрібно заряджати при окремих умовах і ситуаціях, просто так в цій процедурі не буде сенсу. Автомобіль має генератор, який при роботі двигуна перетворює механічну енергію в електричну. Якраз завдяки цій енергії і відбувається живлення всіх електронних приладів в автомобілі, в тому числі і підзарядка самого акумулятора. Якщо ви їздите часто на автомобілі і ваші поїздки досить тривалі, то акумулятор повинен підзарядитися сам.

Необхідність зарядити акумулятор відбувається в наступних випадках:

Індикатор на панелі приладів говорить про те, що акумулятор розряджений;

Не заводиться машина, і немає звуку роботи стартера;

Машиною довгий час не користувалися, і вона перебувала в бездіяльності;

При частих невдалих спробах запустити автомобіль.

Якщо, як і в першому випадку, індикатор інформує вас про те, що акумулятор розряджений, то можна його і не заряджати, тому що якщо машина заведеться, то акумулятор зарядиться сам. Якщо часто доводиться глушити двигун, або ви відправляєтеся в довгу поїздку, то було б не погано зарядити акумулятор.

Якщо машина не заводиться і при цьому не чути роботи стартера, то це означає, що стартеру не вистачає потужності акумулятора. У цій ситуації варто його зарядити або, якщо у вас є пуско-зарядний пристрій, то з його допомогою можна запустити автомобіль для того, щоб акумулятор заряджався. При довгому простої, особливо в зимову пору року, акумуляторну батарею потрібно заряджати як мінімум раз на місяць. Якщо АКБ вже застаріла, машина знаходиться в холодному гаражі, або взагалі на крижаній вулиці, то перевіряти стан заряду і заряджати батарею потрібно кілька разів на місяць. Хоча в цьому випадку, розумніше буде купити акумулятор для авто новий.

Наостанок порада: якщо ви довго намагалися завести машину, але вона не заводилася, і причиною цього є не акумулятор, то його все одно слід зарядити тому, що для запуску автомобіля потрібна велика кількість енергії, і якщо у вас це не виходить, то справа, швидше за все, в заряді цього самого акумулятора.

загрузка...
Еще одна новость

Выгодная схема ввоза иномарок в Украину о которой мало кто знает

27.08.2017 г. в 22:32, autonews

В Украине параллельно с «временным ввозом» автомобилей из Польши, Литвы и Болгарии действует еще одна не слишком известная схема. Это авто «на белорусских номерах», большинство из которых на самом деле завезены из России. АВТО ИЗ РОССИИ, НО КАК БЕЛОРУССКИЕ Из Беларуси к нам везут иномарки, пригнанные из России и поставленные на белорусский учет.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як зменшити витрати пального

27.08.2017 г. в 22:32, vidido

Зважаючи на ціну пального, економія кількох літрів бензину – дуже важлива складова сімейного бюджету, пише Олесь ЗАДНІСТРОВСЬКИЙ. Коли у світі барель нафти постійно падає в ціні, в Україні, навпаки, вартість бензину постійно зростає. Тому автомобіль стає справді розкішшю, а не засобом пересування. Експерти кажуть, що зменшити витрати пального…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть