Молодим водіям-порушникам придумали креативне покарання

28.08.2017 г. в 19:53, platfor

Toyota створила мобільний додаток, який дозволить спонукати до безпечного водіння дійсно жорсткими методами – саундтреком старшого покоління.

Японський автовиробник Toyota створив додаток для смартфона, що стежить за тим, наскільки адекватно управляють машинами молоді водії. Програма Safe & Sound буде відстежувати швидкість автомобіля і в разі перевищення включає «нестерпний для молодих водіїв шум: улюблену музику їх батьків». Таким чином в компанії сподіваються спонукати молодих водіїв до безпечного керування.

Додаток встановлюється на смартфони одного із батьків та дитини. Після цього старше покоління може налаштувати обмеження швидкості і вибрати свою музику. Далі під час поїздки Safe & Sound відключає телефонні дзвінки, СМС і повідомлення від соцмереж. При цьому слухати музику водіям дозволяється.

В процесі додаток постійно визначає швидкість і місце розташування автомобіля за допомогою GPS і карт Google Maps. Коли програма виявить, що водій перевищує швидкість, то композиція одразу перемикається на ту, що вибрали батьки. Якщо керуючий автомобілем спробує вимкнути програму, то зазвучить вже інша музика, яка, на думку батьків, ще більш нестерпна для юнаків.

В Toyota вважають, що цей додаток зможе привчити підлітків, які лише недавно отримали посвідчення водія, до дисципліни на дорозі. Ну, або ж до музики їхніх батьків.

загрузка...
Еще одна новость

Автомобильные воры отказываются от двух типов машин

28.08.2017 г. в 19:53, gogetnews

В нашей стране продолжается бум угонов автомобилей. По официальным данным, за прошлый год в стране угнали 10 тысяч машин. Самые популярные машины среди воров – ВАЗ и Daewoo. Но также есть и те машины, на которые воры даже не смотрят. Внимание, есть два лидера: Lada Vesta і Skoda Rapid. Интересно, что некоторые автомобили не интересуют воров…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Киеве на два месяца ограничивают движение по Южному мосту

28.08.2017 г. в 19:53, segodnya

На мосту пройдет капремонт деформационных швов. В Киеве с 10:00 28 августа до 23 октября на эстакадном съезде с Южного мостового перехода по направлению движения с просп. Николая Бажана на Надднепрянское шоссе будет частично ограничено движение транспорта. Как сообщили в "Киевавтодоре", это связано с выполнением работ по капитальному ремонту…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть